Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lusta emberek, hogy fogytatok le?

Lusta emberek, hogy fogytatok le?

Figyelt kérdés
Eléggé lusta ember vagyok, hiába van célom még pedig, hogy lefogyjak egyszerűen mikor nap végén edzenem kellene nincs hozzá erőm :(( életmódot váltottam, már régóta próbálok egészségesen étkezni, nem eszek feleslegesen cukrot, fehér pékárut nem fogyasztok és mértékkel eszem az édességeseket. A sportolás viszont egyáltalán nem megy valamiért, előre csinálok egy heti rutint de nem tudom megcsinálni, sokszor lusta vagyok megcsinálni őket. Akik lustábbak és mégis sikerült fogyniuk, nekik hogy sikerült? Kérlek írjátok meg tapasztalatotokat :))

2021. nov. 7. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült rá vennem magam úgy voltam vele hogy munkába járni de jó mégis muszáj és amint rávettem magam hogy elkezdjem onnantól már kedvem is volt hozzá csak elkezdeni nehéz
2021. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Lusta voltam szendót csinizni... Ez elég sokszor megtörtént. Nem volt kedvem boltba menni, rendelni kaját. Meg sokat szunyókáltam. Amíg a párom kidolgozta a belét. Ezért jó a home office! Ellustul az ember... 😀
2021. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
A lusta ember ha nem tudja magát rávenni a mozgásra, akkor úgy fogy le, hogy nem mozog. A kalóriadeficit számít, most tök mindegy, hogy mozogsz-e, ha kalóriadeficitben vagy, fogyni fogsz. Amúgy meg azt hiszem 21 nap kell, hogy valami szokássá alakuljon. Szóval na, muszáj magadat rávenni valahogy, akaraterő. Egy idő után már automatikus lesz.
2021. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Régi módszer, bezárják az illetőt és jól eldobják a kulcsot. Lásd Lagzi Lajcsi :-D
2021. nov. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy fogytam le, hogy hátrahagytam a lusta énemet. Étrendet váltottam és rendszeresen mozgok, már több mint 2,5 éve.

Tudtam, hogy a fogyás rettenetesen nehéz lesz számomra, de muszáj! Ezért áldozatokat kell hozni. Másképp nem megy.

2021. nov. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fogyni elég könnyü. Csak ne egyél sokat és kész. Ha melette elmész dolgozni valami 2 kezi munkát vagy csak sétálgatsz akkor máris elkezdesz lefogyni.
2021. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!