Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az hogy lehet hogy tegnap...

Az hogy lehet hogy tegnap voltam edzeni, és másnap több mint egy kg-mal többet mutat a mérleg?

Figyelt kérdés
Ráadásul egésznap szinte alig ettem, nem is reggeliztem egyszer ebédeltem azt se bírtam megenni, és edzés után a maradekot ettem meg, nem hiszem h ennyitől meghíztam volna. Ez nagyon bosszanto amugy mert fogyozom

júl. 24. 07:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kalóriatöbbletben, akkor nem fogsz hízni. Számolod a kalóriákat?
júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Amikor van időm akkor számolom de amikor rohanos napom van akkor nem, de nem eszek sokat
júl. 24. 16:00
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha szemre/érzésre nem eszel sokat, attól még kalóriára lehetsz többletben, de ha a heti összkalóriabevitel nem szufficit, akkor nem lesz baj.
júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sport után nekem sokszor kicsit feszülnek az izmaim, mintha kicsit begyulladnának, megduzzadnának, plusz víz menne bele és az feszítené. A mérleg is többletet mutat. Nem tudom, pontosan mi történik ilyenkor de talán a kérdezővel is ez van. Ez nem hízás, csak víz.
júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Feszülést abszolut érzem, mintha lelennének tapadva az izmaim
júl. 24. 16:10
 16/18 A kérdező kommentje:
13-as napi 2- szer szoktam étkezni általában és akkor is keveset
júl. 24. 17:16
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
Napi egy étkezéssel is túl lehet lépni a kalóriakeretet, illetve ami szemre/érzésre kevés, az kalóriára nem biztos, hogy kevés, de ne rugózz ezen ennyit.
júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Remélem ez nem valami kamukérdés. Ha ben az szomorú, de akkor megmagyarázom. Fogyás/hízás nem egyik napról a másikra történik, ezért halál felesleges minden nap mérlegre ugrálni. Havi szinten lehet már releváns eredményeket várni.

És emellett az aktuális testSÚLYt rengeteg minden befolyásolja. Nőknél ciklus, vízvisszatartás mértéke, ha esetleg x napon kevesebb, máskor mondjuk több szénhidrátot vittél be( a szénhidrát megköti a vizet), a sóbevitel, de akár olyan egyszerű dolog is hogy 2 napja nem voltál nagywcn. Ezer dolog okozhatja ha a súlyod kis mértékben inkadozik napról napra. De ez még nem fogyás/hízás.

júl. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!