Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 58 kilò mennyi idő alatt megy...

58 kilò mennyi idő alatt megy le sportal kisebb életmòdvàltàssal 50 kilòra?

Figyelt kérdés

160cm es 35 éves nő vagyok.

Napi szinten 30 percet zumbàzok ezt kb két hete csinàlom 61 kilò voltam.Lassan szeretném növelni az időt és néztem youtubeon 60 perces work out kardiò edzést vagy zumbàt.

Teljes életmòd vàltàson vagyok reggelente zabkàsàt eszek cukrozatlan mandulatejjel és kevés csokis fehérjeporral. Délben vagy mézes vajas kenyeret szénhidràtcsökkentett barna kenyérrel vagy tojàsràntottàt 3-4 szelet baconnel és szintén minimàl kenyérrel, zöldséggel.2x kàvé feketén. Plusz egész nap vizet iszom kb 1,5 litert.Munka után ha hazaértem edzek, utàna megiszom a fehérjeturmixom majd kb 1,5 òràra rà vacsoràzom sajnos egyenlőre panìrozott halat(airfryerben készült)sok salàtàval kevés majonézzel.

Édességet nem fogyasztok.Nem vagyok egy tapasztalt "fogyókúrás"ezt nem is annak nevezném inkàbb szeretnék tudatosan kicsit izmosodni jobban érezni magam a bőrömben és szeretnék ùjra 50 kilòs lenni.Ti mit gondoltok ezzel az étrendel és mozgàssal mennyi idő alatt tudnàm elérni a kis 50 kilòmat?Esetleg ha bàrmi hasznos ötlettel tudnátok szolgàlni azt szívesen fogadnàm.

Munkàbam is folyamatosan mozgok az szinte csak enni ülök le 30 percre.

Jelenleg több mozgàst nem tudok beépìteni mert a térdem nehezen bìrja még a 30 percet is most azon vagyok hogy folyamatosan emeljem az edzés időmet lassan 60 percre majd a késöbbiekben még tovàbb.

Köszönöm a válaszokat előre is

Esetleg, kinek mi segìtett,esetleg a kàvé helyett bàrmi màs alternatívàt ha tudnàtok ajànlani azt megköszönném. Imàdom de szeretnék lemondani ròla.



júl. 8. 10:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ennyi kaja mellett én soha nem fogynék le. Konkrétan ettől kevesebbtől híztam. 3-4 szelet bacon, jesszus, az már maga ~4-500 kcal.

Ok, én 9-10 órát ülök per nap, napi 20 perc bicikli munkába és vissza, ezen felül csak a házimunka.

júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!