Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 58 kilò mennyi idő alatt megy...

58 kilò mennyi idő alatt megy le sportal kisebb életmòdvàltàssal 50 kilòra?

Figyelt kérdés

160cm es 35 éves nő vagyok.

Napi szinten 30 percet zumbàzok ezt kb két hete csinàlom 61 kilò voltam.Lassan szeretném növelni az időt és néztem youtubeon 60 perces work out kardiò edzést vagy zumbàt.

Teljes életmòd vàltàson vagyok reggelente zabkàsàt eszek cukrozatlan mandulatejjel és kevés csokis fehérjeporral. Délben vagy mézes vajas kenyeret szénhidràtcsökkentett barna kenyérrel vagy tojàsràntottàt 3-4 szelet baconnel és szintén minimàl kenyérrel, zöldséggel.2x kàvé feketén. Plusz egész nap vizet iszom kb 1,5 litert.Munka után ha hazaértem edzek, utàna megiszom a fehérjeturmixom majd kb 1,5 òràra rà vacsoràzom sajnos egyenlőre panìrozott halat(airfryerben készült)sok salàtàval kevés majonézzel.

Édességet nem fogyasztok.Nem vagyok egy tapasztalt "fogyókúrás"ezt nem is annak nevezném inkàbb szeretnék tudatosan kicsit izmosodni jobban érezni magam a bőrömben és szeretnék ùjra 50 kilòs lenni.Ti mit gondoltok ezzel az étrendel és mozgàssal mennyi idő alatt tudnàm elérni a kis 50 kilòmat?Esetleg ha bàrmi hasznos ötlettel tudnátok szolgàlni azt szívesen fogadnàm.

Munkàbam is folyamatosan mozgok az szinte csak enni ülök le 30 percre.

Jelenleg több mozgàst nem tudok beépìteni mert a térdem nehezen bìrja még a 30 percet is most azon vagyok hogy folyamatosan emeljem az edzés időmet lassan 60 percre majd a késöbbiekben még tovàbb.

Köszönöm a válaszokat előre is

Esetleg, kinek mi segìtett,esetleg a kàvé helyett bàrmi màs alternatívàt ha tudnàtok ajànlani azt megköszönném. Imàdom de szeretnék lemondani ròla.



júl. 8. 10:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
24%
Másfél hónap
júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Azért az etkezésed lehetne milliárdszor jobb. Kevés a tápanyag nagyon. Meg gyanusan a kcal is.

Kb 3 hónap alatt fog lemenni egészségesen

júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Kávéval nincs baj, idd nyugodtan. Napi egy teljesen egészséges.

Nagyon kevés zökdseget, gyümölcsöt eszel. Es fehérjéből is sokkal jobb lenne természetes forrás es nem a por mert azért így van esély a vitaminhiányokra.

Ebédre a mézes kenyér az cujros kenyér tehát szénhidrát szénhidráttal. Kéne fehérje, zsír és rost. Pl egy zöldséges rántotta és utána feleannyi mézes kenyér.

Vacsi mellé dobj oda 20 deka zöldseget barmilyen formaban, mindig mast. Nincs baj a mirelit rantott hallal ha olaj nelkul sutod. Csak ne edd mindennap (de ez mindenre igaz)

Zabba mehetne a por helett pl zsirszegeny turo meg kakaopor. Sokkal tobb asvanyi anyagot, antioxidanst vinnel be

júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 60-ról 52-re 4 hónap alatt mentem le, az heti fél kiló. Ha valaki kis súlyból fogy, ennél gyorsabban nem nagyon lehet.

Én kalóriát számoltam, és sokat sportoltam. Heti 5-6 kardió és erősítő edzés vegyesen, illetve kb 150 km bringa. Meg napi 3 óra séta a kutyával. Viszont ennyi mozgás mellett egész sokat tudtam enni, de azért így is figyelni kellett hogy meglegyen az a napi 4-500 kcal deficit.

Ettem amúgy mindenfélét, csak az édes desszerteket fogtam visszább, átálltam teljes kiőrlésű cuccokra, megtanultam plusz zsíradék nélkül sütni/főzni, emeltem a fehérjefogyasztásomon, több zöldséget kezdtem enni. Ezeket a azóta is tartom és így már számolás nélkül is tudom tartani a súlyom.

júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
46%
Én 103 ról 85 re 3 hónap alatt. Úgyhogy lehet.
júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6, azért olyan nagy súlyból fogyni egészen más mint kicsiből, nem igazán lehet összehasonlítani. :) Amúgy gratulálok!
júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sporttal és teljes életmódváltással. Olyan nincs, hogy kisebb életmódváltás. Ja és azt is kalkuláld bele, hogy ha sportolsz, izmot növeszt a tested, tehát a mérleg lehet, hogy még többet mutat, mert az izom nehezebb súlyra. Ezért mondják, hogy a fogyást nem mérleggel kell mérni, hanem centivel.
júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7 ugyvan

Ilyen kis sulybol havi max 2 kilo fog lemenni

júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, nem szàmolom a napi kalòriabevitelem. Nem a mennyiséggel van a gond, hanem hogy nem rendszeresen ettem és mindig későn. Tipikus kanapés zabàlom a csipszet netflixezek emberke vagyok nekem ahhoz képest ezek akàr étkezésben akàr mozgàsban "nagy" dolgok sok embernek ez kis életmòdvàltàs.nagyon szuper, jogy sokan ìrtàtok mennyit fogytatok gratulàlok!
júl. 8. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!