Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszuntetni az...

Hogyan lehet megszuntetni az éhség érzetet?

Figyelt kérdés
júl. 1. 17:01
1 2 3
 11/21 Odüsszeusz92 válasza:
0%
Tejivással, de ez is veszélyes lehet hosszútávon.
júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16%
11, ugye tudod hogy a tejben is van kalória? :)
júl. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
12-es: ugye tudod, hogy lefogyni csak úgy lehet, ha azért viszel be kalóriákat?!?!? Null kcal mellett rövidesen éhen hal mindenki, nem lehet kizárni minden élelmiszert, amiben van kalória!!
júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, persze. De ha már éhes vagyok, nem tejet iszom, hanem eszem valami szilárdat.
júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%

Pedig zsírokra is szükség van (még akkor is ha a sok aluliskolázott anorexiás lepontoz), anélkül nem tudnak felszívódni a zsírban oldódó vitaminok (A,D,E,K). Anélkül pedig a gyomrod nem küld jelzést az agynak hogy mostmár elég, meg van minden ami kell, szóval éhes maradsz. Ezért kell olyan telítetlen zsírokat is enni mint az oliva olaj, hal, magvak.


Sokan azt sem tudják hogy mértékkel, de telített zsírokra, koleszterolra is szükséged van a sejtképzéshez és a hormonok szintéziséhez.


Nem szabad az anorexiásokra hallgatni, telített és telítetlen zsírokra szükége van az emberi szervezetnek hogy hosszú távon is életben tudjon maradni. Ha ezeket a szervezeted nem kapja meg, akkor éhes maradsz. A tej pedig az egyik legjobb éhség ellen és az izmok növeléséhez. Minél több izmod van, annál több kalóriát égetsz.

júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Figyi, én is rendszeresen iszom te, annál sokkal laktatóbb dolgok vannak... Ahhot hogy jól lakjak tejjel, meg kell inni vag fél litert, ez már vagyn 250 Kcal, és hamar újra áhes leszek. Akkor már inkább eszem egy cottage cheese-t zöldségekkel, vagy egy szelet pirítóst vajjal, sonkával, zöldésggel, és 200 Kcal alatt maradok és még jól is lakom...
júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
De a tejben olyan aminosavak vannak ami szükséges az izmok növeléséhez. És több izommal több kalóriát lehet égetni, és joban is néz ki mint a bőr alól kilógó csont. Lehet tejsavó fehérjét is szedni, abban nincsen olyan sok kalória.
júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
De mondom hogy én is iszom tejet rendszeresen, a tej tök jó dolog, nem a tej ellen vagyok, értsd már meg. :) Viszont szerintem az éhségérzet elűzésére nem hatékony, és itt most az volt a kérdés.
júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Odüsszeusz92 válasza:
27%
12-es Van, de nem annyi, miért jó mindig kötözködni? 3-4 pohár tej után az ember nem kívánja az ételt jó ideig, de hosszú távon ez is hazavághatja az emésztőrendszert.
júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 NTBS ***** válasza:
Egyél keveset.
júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!