Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha genetikából nagy a hasam,de...

Ha genetikából nagy a hasam,de mellette diétázom,és aerobikozom,tornázok mellé,akkor is lehetséges,hogy azért kisebb,és formásabb legyen a hasam?

Figyelt kérdés
jún. 10. 13:41
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem zabalok ossze vissza,k*rva nagy tevedesbe vagy,mar elnezest😂😂Van,hogy a reggelit is kihagyom.Eszek ugyan ugy fott kajat is,de nem zabalok.zoldseg ,gyumolcs,stb.Fogytam most is ugy,hogy nem mozogtam olyan sokat,de most majd aerobikozok is majdnem minden nap.Koszonom a velemenyeket.
jún. 10. 15:33
 12/30 anonim ***** válasza:
69%
Kalóriaszámolás, normális BMI, és eltűnik az a genetikailag lapos has. Addig nincs min csodálkozni.
jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem zabálsz, akkor mitől van rajtad minimum 10 kg zsírfelesleg? A levegőtől és a nem evéstől nem szoktunk hízni. Hízás csak kalóriatöbblettől lehetséges, plusz ha van hormonproblémád.
jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Ugy,hogy nem zabalok,es pcos vagyok,illetve vannak cisztaim.De te mar csak tudod.NEM,zabalok,van,hogy ehes vagyok,de inkabb nem eszek,mert ugy erzem eleget ettem.Szerintem fejezd itt ezt be,es csinald tovabb a dolgod.Koszonom a velemenyeket,nem kerek tobbet.
jún. 10. 15:39
 15/30 anonim ***** válasza:
71%
Se a PCOS, se a ciszta nem okoz túlsúlyt. Az biológiai képtelenség lenne. Hogy 10-15 kiló zsírfelesleg van rajtad, az nagyon erős túlzás, de pár kiló valóban van, amit a kalóriabevitel csökkentésével (deficit) lehet orvosolni.
jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
28%

#14

A betegséged az oka a hízásnak (ha nem eszel sokat, bár még mindig nem írtad le, hogy egy nap hány kalóriát eszel), nem az, hogy genetikailag nagy a hasad. Komolyan, ennyire buta ne legyél már, könyörgöm.

jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
79%

"A betegséged az oka a hízásnak"

Ez endokrinológiailag nem igaz. A PCOS számos tényezőtől kialakulhat, így a túl magas testzsír-százaléktól is, de önmagában a PCOS nem okoz magas testzsír-százalékot, csak a tartós kalóriatöbblet.

jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
51%

#17

"A PCOS tünetei

9. Súlyproblémák, elhízás


Mivel a test szövetei érzéketlenné válnak az inzulinra, ezért azt a szervezet egyre nagyobb mennyiségben termeli (hyperinzulaemia), ez pedig kezelés nélkül inzulinrezisztencia, idővel 2-es típusú cukorbetegség kialakulásához vezethet. A cukorháztartás zavara gyakran jár együtt jelentősebb súlyfelesleggel, elsősorban hasi zsírlerakódással, és emiatt gyakran látjuk a páciensek laboreredményeiben a felborult zsíranyagcsere jeleit: emelkedett LDL koleszterin, emelkedett triglicerid szintek. A PCO-szindrómás nők hajlamosabbak a magas vérnyomásra és egyéb szív- és érrendszeri megbetegedésekre is, ezekért általában a kialakult túlsúly a felelős."


[link]

jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
44%

webbeteg .hu 😂


genetikából nagy a hasam 🤣🤣


2024 van hol éltek??

honnan tájékozodtok?


csodálkoztok h van rajtatok felesleg és h van hasatok?

jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
56%

#19

Tessék, nem webbeteg.. de ugyanazt írja.


"Milyen tünetei vannak?

A PCOS legjellemzőbb tünetei:

gyors súlygyarapodás, elhízás"

[link]

(Budai Egészségközpont)


"A hormonok megnövekedett mennyisége miatt nagyon sokszor túlsúly és erősen pattanásos bőr is a PCOS (policisztás ovárium) kísérőjelensége."

[link]


De nyugodtan kereshetsz a továbbiakban, ha ez neked nem elég.

jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!