Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nap megettem egy egesz...

Ha egy nap megettem egy egesz doboznyi lindor csokigolyokat, este 1 oras tornaval le lehet mozogni?

Figyelt kérdés
márc. 12. 18:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudsz 200 gramm csokigolyótól 2 kilót hízni. Azért mutat többet a mérleg kert vizet ittál.

Felejtsd el ezt az egészet és holnaptól folytasd az egészséges életmodot mintha mí se történt volna

márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nyolcaska nem érti a betűket, amiket egymás mellé raktam. Azt írtam "Ha sokszor előfordul..."

Érted, nyolcas?

márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért van az, hogy egy darab nem elég?

Miért van az, hogy nem evés előtt merül fel a kérdés?

márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%

8-as, nem az az evészavar, hogy megeszik egy doboz bonbont, hanem hogy aztán már itt nyávog, hogyan mozogja le, és 100% tök stresszben van, bűntudat és sorolhatnám.


EZ az evészavar és az ilyen bűntudatból jön a hánytatás és társai.

márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként két óra intenzív biciklizéssel le lehet dolgozni, ha van valami hegy a kőzeletekben, de....


az alapján, hogy bűntudatod van, ennyire stresszelsz rajta, gyanítható, hogy ez a doboz bonbon betolása csak tünet. Vagy eleve rossz módszerrel, túl sok kizárással próbálsz fogyni, vagy más okból stresszelsz rá, de ezzel kéne kezdeni valamit, ahogy mások is írták már.

márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!