Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok elviselni a...

Hogy bírjátok elviselni a kalóriamínuszt? Nekem nehéz elviselni,ha megyek futni 10-15km-t. Ilyenkor,ha nem is egyből,de érzem,hogy pótolnom kell az energiát,akkor is,ha aznapra, már megettem a kalóriamennyiségemet. Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Érzem,hogy pörög a szervezetem, ha eszek húst salátával vagy tojast, nagyon gyorsan megemésztem. Fàj a hasam az ürességtől.

Hogyan viselitek el? Igyak sok folyadékot?


2021. márc. 27. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szénhidrátot figyeled, mennyit eszel? Nem csak a kalória számit, min 55% szénhidrát kell.
2021. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem megyek sportolni, csak lájtosan tornázgatok itthon, nem szeretnék összeesni edzés közben.
2021. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem izgatnak a kalóriák. Sok zsírt és fehérjét fogyasztok, kevés szénhidrátot. Nekem így jó. Soha nem éhezek.

Esélyesnek tartom, hogy valamit rosszul csinálsz, nem viszel be elég zsírt. Zöldség, hús , tojás szuper, de kevés. Ezért nem érzed jól magad, ezért vagy éhes. Így csak éhezik a tested és jelezni próbál, hogy tápanyagokra van szüksége.

2021. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Állítsd be úgy a kcal-t hogy az alap minden nap pihenőnap legyen. Tehát ülő munka esetén pl. nem aktív életmód (vagy ahogy a kalkulátorodban hívják). És amikor edzel, akkor azt amit edzéssel elégettél azt megeheted pluszban azokon a napokon.
2021. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!