Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom, de most megettem...

Fogyókúrázom, de most megettem a cracker kekszből egy mini tálba valót. Ettől hízni fogok?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen cracker ez, de volt benne a normál hagyományos keksz, perec és tégla alakú magos keksz. Ebből megettem most egy elég kicsi tálba valót. Összegben elég keveset ettem, de szerintem sok a szénhidrát tartalma azoknak amiket megettem:


Valami különleges rúd (sajtos)

Tea.


Ebédet őszintén nem kívántam, ezért nem ettem semmit.


4(!) közepes méretű sajtos pogácsa. Pékségben vettük, nem az a normál méretű pogácsa, de nem is az a kicsi. Kettő között. Viszont tudom, hogy sok kalória van benne sajnos.


Este

Ismét olyan sajtos rúd.

És most ez a kicsi tál sracker.


Ne öljetek meg, tudom, hogy borzalmas a mai táplálkozásom, de nem kívántam semmit. Nem nagyon van étvágyam sem. Nem kell koplalnom, alapból ennyit kívánok 1 napra.


De a lényeg nem ez, hanem az az 1 mini tál cracker. Nem is mondanám, hogy annyira fogyózok, de nem szeretnék hízni sem.


2021. okt. 26. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmasak a problémák és itt sajnos nem a kajára gondolok... De ha ezt a kérdést 8 évesen írtad ki, akkor rendben van a dolog.
2021. okt. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 molnarmarcell21 ***** válasza:
Kedves kérdező, nyugi, egy nap nem oszt, nem szoroz. Tartsd szépen a diétádat, heti egy csalónap hosszútávon nem okoz gondot.
2021. okt. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Nem, nem 8 évesen írtam ki. Mi s problémád? Írtam, hogy nem volt valami egészséges a tegnapi kajám, de kössél nyugodtan bele.


#2

Akkor jó. Köszönöm a válaszod!

2021. okt. 27. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!