Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet 20-30 kilót leadni...

Hogy lehet 20-30 kilót leadni egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Egyszer sikerült leadnom 22 kilót 2,5 hónap alatt, de konkrétan koplaltam. Hogy lehet ennyit egy hónap alatt? Intenzív torna mellett?
2023. aug. 4. 19:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

sehogy

Ha egyáltalán semmit nem ennél egy hónapig akkor sem fogynál ennyit

2023. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

19, Tökéletesen bevált a módszer. Nem jött vissza 1-2 kilónál több még egy év múlva sem, amikor rendesen ettem.

De mivel az első szülésem óta gyakorlatilag üldögélek otthon és nassolok, így akármivel fogytam volna le, nyilván visszajött volna kétszer annyi, mint amennyit lefogytam

2023. aug. 9. 02:11
 23/25 anonim ***** válasza:
Keress egy rendes étrendet
2023. aug. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Igen, azokkal lehet is fogyni vagy havi 4-5 kilót. Mivel türelmem nincs, akkor szoktam feladni, amikor hetek alatt sem látom a változást, annyira minimális. Próbáltam már mindent, de csak az vált be,ami gyorsan adott sikerélményt.
2023. aug. 9. 10:21
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem lehet gyorsan mert utána visszahízol

vagy lassan vagy sehogy nem megy hosszú távon

2023. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!