Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan h valaki az...

Létezik olyan h valaki az almától hízzon el?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 13:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nekem eszem ágaban sincs lepontozni téged, hisz megerősítettél abban h kimenjek és megmossak magamnak még egy almát... :D
2010. okt. 9. 14:31
 12/18 anonim ***** válasza:

Köszi :D

Hát de nem jobb akkor is mintha mennél és levágnál egy darab szalonát s azt ennéd kenyérrel?

2010. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
kifejezetten nem szeretem a szalonnát... :D sőt... :P bár nem tartom egészségtelennek, (annak ellenére h nem szeretem) pl egy jól képzett mangalica szalonnáját, csak tudni kell mértéket tartani
2010. okt. 9. 14:37
 14/18 anonim ***** válasza:
58%
Pont az almától nem, de összeségében a gyümölcsőktől simán meg lehet hízni. Tele van fruktózzal, ráadásul éretlenül szedik le gázzal érlelik, így nem vesztesz semmit, ha ezeket kerülöd nagyívben diétánál.
2010. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
79%
Valószínűleg létezik, de annyi almát úgyse eszik meg senki. Az alma amúgy is egészséges, mindenki ajánlja, szóval valószínűleg nem azért, mert hízlal;):)
2010. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
az almától nem lehet meghízni és még este is lehet fogyasztani, mert annyira egyszerű a szerkezete, hogy már szinte a szádban, rágás közben elemészted. ezt egy táplálkozásszakértő ismerősöm mondta, aki orvosira járt.
2010. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jó, nem kell túlspirázni ezt az almázást. Lehet néha enni úgy, mint egy szelet csokit, vagy akármit, de nem kell kilószámra enni, mert fölösleges. Semmi olyan nincs benne ami nélkülözhetetlen, vagy másban ne lenne meg. Az orvosok meg annyit értenek ehhez, mint benszülött indián az atomfizikához, maradjunk ennyiben. :D
2010. okt. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem volt eltúlzott a példa, nagyon is jó volt (alma - chips)

én kilószám eszem a gyümölcsöt, mindenfélét, és nem híztam el... nem eszem viszont csokit, cukrot és chipset, süteményt is csak alkalmakkor (szülinap, karácsony, vendégség stb.)

2010. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!