Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almától el lehet hízni?

Almától el lehet hízni?

Figyelt kérdés
vizsgaidőszak van, és nem tanulás közben folyamatosan almát eszem... nem tudom abbahagyni, de hízni nem akarok :(
2011. máj. 16. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig jobb, mintha csokit ennél kilószámra. :)
2011. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
eddigi körte alakod át fog változni alma alakúvá... VIGYÁZZ!!!
2011. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

egyél almát nyugodtan. :)

itt fognak pattogni, hogy így gyümölcscukor meg úgy, de senki nem azért hízott el, mert halomra ette az almát.

inkább a vizsgákkal törődj, úgyis csak pár hétig tart ez még, sikerüljenek jól!!! Sok sikert! ;)

2011. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ, hogy főétkezés helyett, vagy az után eszegeted.

Minden bevitt plusz kalória hízlal.

Egy kis futás este segít ledolgozni, és a feszültséget levezetni, hogy könnyebben elaludj: a vizsgaidőszakban fontos, hogy kipihent legyél. Tuti, kipróbált módszer!

2011. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
1 alma átlagosan 30 kcal, benne semmi zsír, semmi szénhidrát. 1 db zsemle 275 kcal. Most már nem félsz az elhízástól, ugye?
2011. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
FIGYELEM!!! Én tavaly nyáron kipróbáltam az alma diétát, egyhónapig csak almát ettem (igaz abból sokat mert állandóan éhes voltam), és 17 kilót híztam tőlle! Senkinek sem ajánlom!!!!
2011. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan egyed, nem fogsz hízni tőle, én fogyózom és napi 6-7 nagy almát elrágcsálok at étkezések után
2011. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! zsír tényleg nincs benne, ch már azért van (bár azért az energiát vmiből be is kell vinni...) csak az a baj, h nem napi 6-7 szem almáról van szó, hanem 2-2.5 kilóról (ill tegnap többről :( ) szóval kész...
2011. máj. 17. 08:21
 9/12 anonim ***** válasza:
mindentől lehet hízni, ha mértéktelenül eszed
2011. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jézusom az almától hízni..ti betegek vagytok.. már mitől híznátok?? az almában (mint minden gyümölcsben) vitaminok, rostok találhatók, amik felszívódnak a szervezetbe, és mivel minden gyümölcs 70 %-a víz, ezért TISZTÍT, megemésztése alig vesz igénybe 20 percet.nyugodtan eheted, meghízni nem fogsz tőle, az fix!!
2011. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!