Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Érdekelne...

Fogyókúrázók! Érdekelne hányan cigiztek, vagy emiatt van aki nem teszi le, hogy ne hízzon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 20:09
 1/4 bix ***** válasza:

cigiztem. sokat. letettem, nem híztam. az oka? nem kezdtem el pótcselekvésként kajálni.


sokan azért híznak tőle mert hiányzik a "boldogság hormon" amit a nikotin szabadít fel sokan úgy nemismerik mint dopamin. hatását tekintve olyan mint gyerekként amikor jutalmat kaptunk valamiért amit jól csináltunk. a boldogságot meg az orális fixációjuk kielégítésével kezelik, bár elég helytelenül a bármit felfalnak kategóriát súrolva, és nem najó szal ne egyél többet inkább rágózz, vagy vegyél nikotintapaszt, nekem az jött be, simán 4 hét alatt letettem 5 év után úgy, hogy napi 1 hosszú piros malbi ment el


sok sikert:)

2011. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 éve dohányzom, kicsit mérsékeltem az utóbbi időben, de nem tettem le diéta alatt se. Az csak egyik szempont, hogy a szigorú étrendet megtartani, olyan kitartó maradni, mint eddig nehezebb lenne full idegbajosan, elvonási tünetekkel - ismerem magam, igazi fúria tudok lenni, ha sokáig nem gyújthatok rá, a környezetem inná meg a levét. Na meg szerintem én hajlamos lennék evéssel, vagy rosszabb esetben valami autoagresszív tünettel kompenzálni a fixációt. De úgy isten igazából szeretek bagózni, szóval a koporsószeg még egy ideig marad.
2011. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Cigizem a diéta alatt is sajnos... Szerintem azt felejtsd el, hogy egyszerre a kettőt kezded el. Mármint a leszokást és a fogyókúrát, mert az egyiket feladod. Persze nem ismerlek, lehet, h vasakarattal rendelkezel, de én megpróbáltam és csak az idegbaj kerülgetett. Csökkenteni csökkentettem, amikor sportolok két órával előtte és utána nem gyújtok rá.

Viszont ugye az a hátránya, h a tüdőm nem sokáig bírja... most már belelendültem az életmódváltásba, hozzászoktam a kevesebb kajához és, h nem eszek édességet, így ideje lenne letenni a bagót, h a mozgást is jobban bírjam. Úgy vagyok vele, ha letudtam mondani a sza r kajákról, rá tudtam magam venni a futásra, akkor letudok szokni. Csak hát nehéz. Nem tudom, h szoktál le már valamiről, de ha igen, akkor jusson eszedbe az, h ha másról letudtam, akkor erről is letudok.

és igaza van bix-nek, h csak akkor hízol, ha pótcselekvésnek a zabálást választod.

én azt mondom, ha nem állsz készen a leszokásra, akkor még ne tedd. kezdd el a fogyókúrát, aztán majd utána. vagy persze meg is cserélheted. ha pedig erős vagy, akkor mehet a kettő egyszerre. :)

2011. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
17 vagyok és cigizek...nélküle nem is menne! Így is nehéz ha a szüleim itthon vannak...mert ők nem tudják! Olyankor muszáj egyek de nem akarok és elmegyek a wc-re és rágyújtok:D
2011. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!