Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan h valaki az...

Létezik olyan h valaki az almától hízzon el?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Elviekben lehetséges, de a gyakorlatban kicsi rá az esély. Nem tudsz annyi almát bevinni, h elhízz tőle...
2010. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mennyi lenne az a mennyiség?
2010. okt. 9. 14:02
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

hát tegyük fel egy normál alma 40-50 kcal

ahozz hogy hizz meg kéne egyél 2500 3000 kcalt ha keveset mozogsz

Na igy naponta 70-80 almát meg kéne egyél hogy hizzál, és mellé ne mozogj:D

kicsit abszurd ennyit nem lehet megenni.

S amúgyis alkotóelemekben jó,nem zsirral meg szénhidráttal teli dolog.

2010. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
csak mert itt sokan mondogatják h alma is ch, meg nem jó, meg ne gyümölcsöt egyen az ember gyereke meg ilyenek, de inkább eszem almát mint chipset (bár ez egy eltúlzott példa volt)
2010. okt. 9. 14:10
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

aki azt mondja, h almát ne egyél az idióta!

Az tényleg mániákus.

Egyél amennyi jólesik attól bajod nem lesz!

ANNYISZOR ELMONDTÁK ITT A NORMÁLIS EMBEREK HOGY NE ÉHEZÉSSEL DIÉTÁZZ. KIÜRÜL A SZERVEZETED, JOBBAN FOGSZ KIVÁNNI MINDENTM ELGYENGÜLSZ. ÁLLITS ÖSSZE EGY OLYAN ÉTRENDET AHOL EGYÁLTALÁN NEM ÉHEZEL. GYÜMÖLCS JÖHET AKÁR ESTE IS MIKOR ÉHESNEK ÉRZED MAGAD. SOK SOVÁNY HÚS, GYÜMÖLCS, STB. HA JÓ MINŐSÉGÜ AZ ÉTEL EGYÁLTALÁN NEM KELL ÉHEZNI.


Csak sok majom ezt nem érti meg. Bocsi.

2010. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Megeszel 1-2 almát, nem lesz tőle semmi bajod. Ha azt mondjuk, hogy az is ch, az nem hülyeség, mivel az. Fogyás érdekében a ch-t csökkenteni kell, de ezt mindenkinek magának kell kiszámolnia, hogy mennyit evett eddig, mennyire lenne szüksége, s fokozatosan kell csökkenteni. Ha a napi ch beviteledbe belefér a két alma, egyél nyugodtan, ha pedig nem, akkor valami másból eszel kevesebbet, pl. nem tésztás ételt eszel, hanem húst zöldséggel, aztán maradhat a gyümölcs :). Remélem érted, mire akarok kilyukadni, illetve nem szeretnék kilyukadni :D. Nem vagyok vicces, tudom, no :).
2010. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

közöm nincs az éhezéshez szerencsére:)

a másik szerencsém h a számomra legjobb minőségű ételeket ehetem: saját zöldség/gyümölcs/hús, saját kenyér (rozskenyér)stb.

csak az alma az olyan dolog, h (nem hazudok!!) akár napi 3 kilót is képes vagyok betermelni...pedig rendesen étkezem! szerintem...

2010. okt. 9. 14:20
 8/18 A kérdező kommentje:
bár azt elfelejtettem mondani, h tészta/krumpli/rizs kb félévente egyszer fordul elő...
2010. okt. 9. 14:22
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Elötted szóló vok.

CH CH de teljesen elenyésző az a mennyiség.

Itt nem az almával van abaj, az alma teljesen jó ételnek mondható, itt azokkal van baj akik lusták azt a nagyon elenyésző ch t is lemozogni.

Szived chtól mozog, chtól tudsz lélegezni.

Pontozzatok le de igy van.

LEszrom.

2010. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pontozlak le, mert a ch-ra is szükségünk van, épp erről írtam előbb :). A lényeg annyi, hogy ne lépje túl a napi szükségletét. Ebbe bele kell számolni a mozgást is, ez egyértelmű :). Egyébként abszurd, hogy mikért le nem pontozzák az embert, épp az előbb húztam fel ezen magam egy másik kérdésnél, nade ez off.
2010. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!