Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó volt így a reggeli?

Jó volt így a reggeli?

Figyelt kérdés
2db virsli (füsi), 2db főtt tojás és 1db zsemle + 1db banán. Később már csak ebédre fogok szénhidrátosat enni, vacsorára és esetleg nassolni gyümölcsöt fogok.
2010. okt. 9. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz, olyan 500 kalóriára saccolnék
2010. okt. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A virsli az ures kaloria. Nincs benne semmi taplalo, jo, csak tele tartositott dolgokkal, na meg meg ki tudja mivel. Jobban jartal volna egy avokadoval, vagy tobb gyumolccsel helyette.
2010. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem meg jó volt
2010. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem sok.
2010. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a banánt meghagyhattad volna tízóraira, így több étkezésed lenne, de egyébként nem rossz. Gyümölcsöt inkább csak délelőtt egyél, rendben van, hogy egészséges, de még is csak ch, amit fogyás érdekében csökkenteni kell. Délután a fehérjebevitelre gyúrj rá és szuper :).
2010. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mehetett volna több tojás.Estére meg ne gyümölcsöt,cukrot-ch egyél,hanem fehérjét.
2010. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!