Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgás+diétával tényleg lehet...

Mozgás+diétával tényleg lehet fogyni, vékonyodni!?

Figyelt kérdés

Már ezerszer belekezdtem a fogyózásba,persze sikertelenül.Kb.12-13 éves korom óta "fogyókúrázom",ami nálam azt jelenti,hogy vasárnap még bezabálok,mondván hogy jó,majd holnaptól.Hétfőn kedden még elszánt vagyok,aztán szerdán már kevésbé,csütörtökön még annyira se,pénteken eszek olyat is amit nem kéne,hétvégén meg ugye össze-vissza zabálok.Persze a mozogni meg csak akkor szoktam amikor van rá időm,vagy eszembe jut hébe-hóba.Most 160 cm vagyok,és nőni már nem fogok,és hozzá 65 kg:(Ami még annyira nem is sok,legalábbis kivülről nem látszik annyinak ruhában,de én gyülölöm a testem amikor meztelen vagyok.Főleg a lábaim,és a fenekem a veszélyes terület.Nem tudok lefogyni:(Főként vékonyodni akarok mindenhonnan,mert egy debellának érzem magam.

Szóval a kérdésem az,hogy ha diétázom,kevesebbet eszek mint kéne,de csak épphogy,és egészségesen,és mozgok,pl.futok,kondizok,akkor tényleg le tudok fogyni olyanra amilyenre szeretnék!?

16/L


2010. okt. 8. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
12-13éves korod óta fogyókurázól.akkor még fejlődésbe van az ember.egyébként ha ezt csinálod futsz kondi stb. fogsz vékonyodni.csak ha leakarsz fogyni normálisan egyél.kevesebbet.
2010. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Édes tündérvirágszálam!

Reggel egyél, mint egy király, délben, mint egy átlag ember, este pedig mint egy koldus. (És ne merd azt mondani, hogy "átlag ember" nem létezik, mert egyelőre nem te vagy a statisztika előadóm!) És szerinted ha diéta+mozgással nem lehet fogyni, akkor mivel? De kérdem én, kis naiv, hogy ha 12-13 éves korod óta fogyózol (amihez gratulálok, mert így sikerült elérned ezt a súlyt, ha nem fogyóztál volna, most nem tartanál itt!) eredmény nélkül, akkor gondolod, hogy most, mikor pár vadidegent ament mond az amúgy teljesen evidens dologra, akkor majd menni fog?

Mindenesetre én jó egészséget és kitartó mozgást kívánok. A diétát hagyd meg a 3. gyerek utánra!

Ja még valami: este 6 után ne egyél csak gyümölcsöt (almát stb. szőlőt és nyáron dinnyét - semmilyet se! - ne, mert azokban baromi sok a cukor)


Minden jót!


(a megszólításért, ha sért/bánt, elnézést kérek :)

2010. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!