Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit költötök egészséges...

Mennyit költötök egészséges ill. diétás élelmiszerekre 1 hónapban?

Figyelt kérdés
teljes kiőrlésű liszt,cukormentes csoki,édesítőszer stb.
2010. szept. 30. 00:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én alapvetően nem eszem csokit. Tök fölösleges, nem is kívánom. Tegnap pl. megkívántam a tejkaramellát, ettem 2 szemet, elég volt egy időre.

Máskor veszek Crispy Rollst, azt pl. lehet mondani, hogy szeretem, elfelezzük a párommal (2 db-os), és hónapokig elég csokinak.

Nagyobb baj, hogy a kólát szeretem, sokszor hiányzik, de direkt nem tartok otthon. Csak indokolt esetben iszom, pl. ha nagyon fáradt vagyok, mert ugye koffein van benne (a kávét nem bírja a szívem), de olyankor is igyekszem inkább teát inni, de ha nem otthon vagyok vagy munkahelyen, és nem tudok teát főzni, akkor megveszem a kólát, a lehető legkisebb kiszerelésben.

Igyekszem mindig tudatosan választani, hogy mire van szüksége a szervezetemnek, mire nincs. Ha arra gondolok, hogy nincs rá szüksége, csak beteggé tehet, inkább nem iszom/eszem meg.

2010. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Még mindig első: azt is tudnod kell, hogy a diabetikus csoki is hízlal. Egyrészt több zsír van benne, másrészt édesítővel készül, ami szintén hízlal. Nem azért diabetikus, mert nem hízlal, hanem azért, mert másképp reagál rá a cukorbetegek szervezete. A light üdítők is ugyanúgy hízlalnak.
2010. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnos én nagyon sokat...

Mindig az megy,meg azt mondják élj egészségesen,és táplálkozz egészségesen,de hogy mikor alig tudod megfizetni:/?

én havi szinten 5-6 ezret biztos lehet többet is!

2010. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!