Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nekem nemsikerül...

Mit tegyek? Nekem nemsikerül lefogyni, akár hogy próbálom.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 83 kilo. Mindig is kövér voltam. Mindenfélét kipróbáltam már 12 éves korom óta. Fitnessre jártam, futnijártam a nyáron, szűztea kapsziláklat szedtem, nem vacsoráztam, szobabicikliztem és mindig figyeltem arra, hogy mennyit eszek. 86 kilóról indultam és lefogytam 75 kilóra egy gyógyszer segítségével, ami elvette az étvágyamat. De mióta nincs visszahíztam 83 kilóra. Pedig most is oda figyele. Nem vacsorázok, keveset eszek és a tesi órákon is keményen edzek, de sajnos már nincs más sportra időm. Mit tegyek?
2010. szept. 27. 19:35
 1/9 anonim válasza:

Szerintem fuss napi 2-3 kilométert és nagyon keveset egyél.

Max ( Zsírégető )

2010. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
menj el a háziorvosodhoz kivizsgálásra, nincs e cukorbetegség vagy pajzsmirigy probléma a háttérben ...majd utána dietetikushoz és személyi edzőhöz
2010. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már voltam, azt mondták nincs semmi baj. De most 46 napot késik és szűz vagyok! Anya szerint mégis hormonzavar lehet.
2010. szept. 27. 20:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg nagyon keveset eszek. Nem vacsorázok, csak vizet iszok és az édességre is oda figyelek. Amúgy sevagyok édesszájú.
2010. szept. 27. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, valoszinuleg hormonzavar. Ne aggodj! A lànyom is helyrejott;)
2010. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor nőgyógyász és endokrinológus, lehet hogy egy fogamzásgátló tabletta segítene helyrebillenteni a hormonjaid ;)
2010. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Az a gondod, hogy azt hiszed betartod a diétát, meg keményen edzel. Csakhogy ez nem elég. lehet, hogy ennyire vagy csak képes, de akkor kövér maradsz. Másrészt, a kérdésedből s látszik, hogy lövésed sincs a helyes táplálkozásról. Tanulj.


röhögnöm kell amikor valaki arra veri a mellét, h milyen keményen hajt edzésen... banyek az úgyis meglátszik. Én élek halok a sportért. Bunyózok 2 helyen, kettlebellezek, +bringa, és squash. Szrok bele hogy nézek ki. De meglátszik, hogy szeretek sportolni... :D


ugyhogy a tanács: edzél okosan, szívből, és keményen. Egyél okosan, elget, jót.

2010. szept. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szavaidban ott a válasz. Az a probléma, hogy keveset eszel. Ha így teszel vagy hirtelen fogysz le, vagy a szervezet a keveset is elkezdi raktározni. Ésszerűen kell táplálkozni, nem az a fogyás titka, hogy na mától negyed annyit eszem, plusz még nem vacsorázom, akkor majd fogyok. Ez nem így működik. Napi ötször egyél, délelőtt mehet egy kis ch (tehát reggelire szendvics mehet sok feltéttel), ebédre egy normál adagot egyél, délután és este a fehérjékre gyúrj rá, tojás, husi, túró stb. Ha étrend kell, írj rám.

Mindig van idő sportra, csak az embernek úgy kell alakítani a napjait. Nekem se lenne, ha a régi életmódom szerint élnék, de eldöntöttem, hogy változtatni akarok, felkelek 1 órával korábban és elmegyek futni. Ha kezdetben csak fél órával korábban kelsz, lenyomsz egy fél órás tornát, már az is több, mint a semmi. Idővel úgyis többet fogsz bírni.

2010. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsotokat! Megpróbálom megfogadni és lehet igazatok van, hogy nem vagyok elég kemény.
2010. szept. 28. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!