Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma, lehet ez az oka?

Sokat ettem ma, lehet ez az oka?

Figyelt kérdés
Ma reggelre megjott a menstruaciom, minden rendben zajlott, reggeliztem, tornaztam is igaz nem sokat, de nem akartam kihagyni, ebedeltem. Ugy ereztem, hogy az ebed eleg lesz egesznapra annyira jol laktam. Par ora mulva nagyon ehes lettem, de tenyleg mint aki nemtudom mikor evett utoljara …szedultem is, tehat most nemreg ujra ettem, de nagyon tul leptem a kaloriadeficitem, ami bant. Lehet a mensitol? Vagy mas oka is lehet, ha igen mi?
2022. aug. 27. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Lehet a menstruációtól. Nem szokatlan, ha valaki éhesebb, amikor meg van neki. Amúgy ne bántson, ne aggódj, most egyszer sokat ettél, nem baj, ez nem ront el semmit sem.
2022. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Igyekszem letudni magamban, hogy nem 1 nap fog tonkretenni mindent, csak egy ideje odafigyelek erre es most furan erzem magam miatta. :)
2022. aug. 27. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Holnap majd jobban csinálod. Amúgy szerintem nem érdemes arra berendezkedni, hogy ebéd után már nem eszel.
2022. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggeli + ebéd + kis nasival túllépni a kalóriakereted? :D Az szép.
2022. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sehol nem irtam, hogy “kis nasival” leptem tul. Masreszt mar eltelt azota 2 nap, tul tettem magam rajta😃
2022. aug. 29. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!