Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokurazok mit esztek egy nap ?

Fogyokurazok mit esztek egy nap ?

Figyelt kérdés

Nagyon szigoruak vagytok magatokhoz?

Leirnatok a ti etrendeteket?


2022. jún. 15. 10:12
1 2
 11/19 anonim válasza:
0%

A sajátomat nem! De ha fogyozol van egy pár tippem..... tehát:

Reggeli:10 nutellás palacsinta,magas kaloria számu kakaóval

Ebéd:3 tányér leves,komplett rántothusos krumplipürlés kaja jó zsíros sultkrumplivl és legalább fél kg kenyérrel

uzsonna:5-6nutellás szendvics

Vacsora:amit ebédre ettel jo lesz

Egyéb:a foétkezések kozben is egyél chipsset csokit suteményt....stb

Nem fogsz tole lefogyni de legalább ELKEZDESSZ ÉLNI! Ráadásul egy rakás pénzt kidobsz az ablakon igy is ugyis,nem igaz? És full nem mindegy h olyanra költöd-e amivel jol érzed magad vagy amivel nem! Ne kínozd magad feleslegesen!!!

2022. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11. Sajnálom, hogy neked az jelenti az életet, ha valaki betol 10 nutellás palacsintát reggelire.
2022. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A #11-es fogyókúra egész jól hangzik, eddig ez a legjobb :D
2022. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

En reggelre abonett rozsos extrudalt kenyeret eszem egy egesz paradicsommal , vagy uborkaval, vagy paprikaval es fott tojadt.

Tizorai nincs

Ebed, cukkini leves sok zoldseg, cukkini tocsnyi, hal, csirkemell fozve... mikor mit, ( egyebkent ebedkor nem nagyon soktam figyelni a mennyisegre, annyit eszem amennyi jol esik )

Uzsonna egy alma

Vacsora: joghurt, vagy csak viz ( hiszen ebednel boven jol laktam )

Es nellette bicajozok napi szinten 3 orat. Es ezzel igy 2 honap alattfogytam 12 kilot 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 es latvanyos is valoban, a bicajozas tenyleg formal, es amiket eszek azok nem olyan hizlalok 😊

2022. jún. 19. 09:07
 15/19 A kérdező kommentje:

Es egyaltalan nem eszem feher kenyeret, csak abonett kenyeret, illetve feher lisztet sem hasznalok, helyette teljes kiorlesu lisztet hasznalok

Cukrot sem hasznalok, edesitoszerrel iszom a kavemat pl

2022. jún. 19. 09:09
 16/19 anonim ***** válasza:
Az abonett , ami ilyen puffasztott extrudált, agyonfekdolgozott izé, semmivel sem rosszabb mint a fehér kenyér. Csak szólok.
2022. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
hát kérdező, te elég erősen éhezel, ez az én 150 centimhez se lenne elég. n csodálkozzz ha pár héten belül egy deka se megy le, de falási rohamaid lesznek, összezavarodott ciklusod, hulló hajad
2022. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nincsenek falasi rohamaim... irtam hogy ebedre bem nezem a mennyisefet, jol lakok boven es estem egy alnat vagy joghurtot es.

Mellette siman van energiam napi 3 orakat bicajozni... tegat van energiam, nem vagyok faradt... 2 honap alatt lement 12 kilo

2022. jún. 19. 10:36
 19/19 anonim ***** válasza:

Reggeli

1,5-2,5 dl natúr joghurt vagy kefír + 3 evőkanál zabkása


+ néha pici gyümölcs


Ebéd

3 db Tojás, 10-15 dkg natúr hús vagy túró + nyers, párolt vagy főtt zöldségek.


+ néha pici gyümölcs


A zöldség akkora adag, hogy jól megteljen vele a tányér.


Vacsora:

Ugyanaz, mint ebédre, tojás kivételével. Tehát hús vagy túró + a zöldségek.


Éjjel: ugyanaz, mint reggelire vagy vacsorára


Ha salátát készítek a zöldségekből, akkor leöntöm joghurttal. A túróba is szoktam keverni és rakok bele hagymát is.


Kávém cukros


2 liter víz vagy gyenge tea.


Később lesz visszavezetve főzelék, leves, zsírszegény ételek.


Zabáltató mellékhatású az esti gyógyszerem. Attól híztam 22 kg-ot. Előtte napi 3 Nutridrink tápszert ittam hízáshoz mert a normál súly alatt voltam 4-8 kg-al.


22 kg-ot híztam a gyógyszertől.

2022. júl. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!