Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Milyen tésztát...

Fogyókúrázók! Milyen tésztát észtek?

Figyelt kérdés
Márkára vagyok kíváncsi. Ajánlották, hogy ha diéta alatt sem akarok lemondási a tésztáról akkor vegyek durum, TK vagy zöldség tésztát. Nézegettem őket, de végül nem vettem, mert egyiket se ismerem. Nektek melyik a kedvencetek? Melyik vált be?

2021. aug. 26. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
bonduelle vöröslencsés, tesco vöröslencse tészta. nekem a bonduelle borsó és a csicseri tészta nem jött be.
2021. aug. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
de akár cukkinitésztával is próbálkozhatsz
2021. aug. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Én teljes kiőrlésűt szoktam venni a Sparban, mégpedig ezt: [link]
2021. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
A Dia termékeknél a szénhidrátcsökkentett tészta ehetetlen. A kutyám sem eszi meg.
2021. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Update Szénhidrátcsökkentett tésztákat. ( Engem nem érdekel, hogy divat utálni Norbiékat). Nagyon finomak. Van többféle formában, a spagettitől a tarhonyáig, még lángost, és pizzát is tudok sütni ha ahhoz van kedvem, előre gyúrt tésztagolyóból amit lehet náluk készen kapni. Nekem ez számít. Próbáltam durumot, teljes kiőrlésűt, gluténmentest, dia wellnesst, egyik sem ízlett.
2021. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a Gyermelyi durum tészta jön be legjobban.
2021. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Én ritkán eszem tésztát, olyankor megengedem magamnak a sima fehér lisztest
2021. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én teljes kiőrlésűt eszem. most például valami bio tönköly van itthon. Ha alapból anélkül is elég kalóriát viszek be de még így is kívánom, akkor szoktam konjaclisztes zero tésztát, de nagyon ritkán.
2021. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én durumtésztát veszek (abból sem eszem sokat). Nekem mindegyik ízlett. De sokszor helyettesítem bulgurral is a tésztát.
2021. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!