Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 166cm,63kg. Hogyan és mennyi...

166cm,63kg. Hogyan és mennyi idő alatt tudnék elérni 6kg fogyást?

Figyelt kérdés
16/L vagyok,és 57kg szeretnék lenni. Nem tudom,hogyan kezdjek el fogyókúrázni,vagy edzeni... Nem szeretnék gebe lenni,csak épphogy vékonyabb... Mellesleg még sosem fogyókúráztam,és örök életemben ilyen testalkatom volt,mint amilyen most... :S
2010. szept. 19. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne fogyókúrázz, egyszerűen csak étkezz egészségesen, kerüld a felesleges dolgokat, pl. édességek, nassolnivalók, óvakodj a zsírosabb ételektől, kevesebb ch-t egyél, több fehérjét és persze rendszeresen mozogj. Egyébként kb 3 hónap alatt el tudnád érni a célod. Ha kell étrend, egyéb segítség, írj rám nyugodtan :).
2010. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2010. szept. 21. 21:15
 3/4 anonim válasza:
Kezdj rendszeresen mozogni. Minden reggel futsz egy keveset, lépcsőzöl, felüléseket csinálsz. Ez nem sok idő de egy idő után észreveszed, hogy fogytál =) Hajrá sok sikert remélem eléred a célod =)
2010. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. :)
2010. szept. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!