Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés idővel rendelkezőként...

Kevés idővel rendelkezőként mivel tudnék rövidebb idő alatt látványosabb fogyást elérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel reggel hattól este hatig munka, utána meg még tanulás, nem sok időm jut a mozgásra. Segítségeteket szeretném kérni, abban hogy ilyen időbeosztás mellett milyen fogyókúra, diéta, mozgás segítene abban nekem,hogy rövidebb idő alatt minél többet fogyhassak, persze a határokat nem feszegetve :) 162 cm és 99 kg vagyok, és az utóbbi 1 hónapban jött rám az utolsó 8 kg, egy kicsit kétségbe estem, egyrészt az egészségem miatt is, valamint ruháim sem úgy állnak már, mint kéne :( Szeretném a 70 kg -mot mielőbb elérni!

Tanácsaitokat kérném, hogy hogyan oldhatnám meg a problémát?

Előre is köszönöm a válaszokat!

A komolytalan válaszolók kíméljenek...


Üdv:

22/162/99


2011. márc. 21. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Húha, ha az utóbbi 1 hónapban 8 kg jött fel, akkor lehet, hogy ez valami hormonális probléma lesz... Szerintem mielőtt bármibe belefognál, csináltass egy vérképet, meg beszéld meg a háziorvosoddal, hogy kérjen hormonvizsgálatot. Ha tényleg ilyen probléma van, jó néhány kiló lemegy majd magától is(ha megkaptad a megjelelő gyógyszert). Lehet, hogy érdemes lenne dietetikus szakember segítségét is kérned. A mozgással csak óvatosan egyelőre, nehogy az ízületeid lássák kárát.
2011. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Pl.:10 Minute Trainer by Tony Horton netről le lehet tölteni..

http://www.youtube.com/watch?v=OOli_hdWhYY

2011. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt nagyon sok a 8kiló. Először is orvosi vizsgálatot javasolnék, ahogy az első válaszoló is mondta. Ha minden renben akkor normális összeállított étrend és sok mozgás. Ha esetleg van valami baj, akkor úgyis kapsz gyógyszert, de természetesen mellette diéta és ugyanugy mozgás. 162cm szerintem a 70 is sok. De kezdeti célnak nem rossz. Sajnos hosszú és küzdelmes hónapok lesznek, mert nagyon sok a súlyfelesleg.

És tudom, hogy miről beszélek. Én 95 kiló voltam de 165cm.

Nálam nincsenek hormonális problémák. De nagyon nehéz. Most már "csak' 86 kiló vagyok, és még messze a vége.

Én naponta 1órát gyorsan sétálok és próbálok figyelni az étkezésre. Bár néha lecsúszik egy lángos, vagy egy kakaóscsiga, de egyre kevesebb.

Ha van valami és tudok segíteni, akkor nyugodtan irj, hisz közel azonos kategóriák vagyunk.

2011. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!