Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt hogy érhetnék...

1 hónap alatt hogy érhetnék el minél látványosabb fogyást, formásodást?

Figyelt kérdés
Milyen étrendet+sportot javasoltok?
2011. aug. 10. 19:44
 1/7 melcsiboszi ***** válasza:

Sportra én a futást javaslom, nekem az vált be a leginkább. Amikor minden nap eljártam futni (persze a táv egy részét gyalogoltam, és kb. 1/3-át, 1/4-ét futottam csak), 1-2 hónap alatt nagyon csini lettem! :)

Étrendnél szerintem az a lényeg, hogy egyszerűen ne egyél sokat, ha eddig repetáztál, akkor ezután ne tedd, csökkentsd az édesség fogyasztását (javaslom a magas kakaótartalmú, kis cukortartalmú csokikat), hagyd el a cukrot teából, kávéból (a zöld tea citrommal állítólag kifejezetten fogyasztó hatású, mindenesetre jó szomjoltó és hízni biztosan nem fogsz tőle! :)), kolbász, szalonna helyett próbálj meg sovány húst, pl. pulykamellsonkát vagy ilyesmit enni, fehér lisztből készült péksütemények és kenyér helyett egyél teljes kiőrlésű lisztből készültet, és este már ne egyél, max. kefirt/natúr joghurtot, esetleg uborkasalátát (nem tejfölösen!), vagy paradicsomlevet. Én egy nyár alatt fogytam le úgy, hogy kialakítottam egy ilyen rutint, hogy délutánonként néztem egy sorozatot, annak vége lett mindig fél 7-kor, utána elmentem futni, 1-1,5 órát odavoltam, hazajöttem, lefürödtem alaposan, és utána jöhetett az esti filmhez a fentiek egyike. A paradicsomlé kifejezetten jó futás után, pótolja az elvesztett vizet, cukrot, sót.

Remélem, segítettem! :)

Ha nem szeretsz futni, a biciklizés is legalább ilyen hatásos, de akkor abból is legyen meg a napi 1-1,5 óra! :)

Sok sikert! :)

2011. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 melcsiboszi ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy szerintem nagyon fontos, hogy legyen egy "példaképed", aki mondjuk olyan csinos, amilyen te akarsz lenni. Ez erőt ad a fogyókúrához! :)

(Nekem Ingrid Chauvin (volt) az, mert pont akkoriban ment a Dolmen c. sorozat! :))

2011. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Sajnos utálok futni, de muszáj lesz:)
2011. aug. 12. 10:56
 4/7 KovA1963 válasza:

Ha utálsz futni - a kerékpározással talán még több energiát kiszedhetsz magadból.


Fizikus szemmel, a hízás kémiai energiaraktározás következménye.


Alapvetően az energiafelhasználás és bevitel mérlege határozza meg, hogy hízol-e vagy fogysz.

Ha többet viszel be mint elhasználsz hízol, ha többet használsz el mint beviszel : fogysz.

Ez ilyen egyszerű - a sok mellérizsa a hormonokról, humbug. A levegőtől csak a biciklitömlő hízik.


Szélsőségesen: ha semmi energiát nem viszel be és amellett minél többet elhasználsz: fogyni fogsz.

De (!) vannak határok - ha túl keveset eszel le is gyengülsz és nem lesz erőd sok energiát elhasználni.


Ha meg az egész rögeszméddé válik - testileg, lelkileg belebetegedhetsz a fogyózásos hülyeségbe.


A cél azért semmiképp sem valamiféle rekordállítás minél gebébb annál jobb legyen, hanem egy normális arányos testsúly !

A fiúk (néhány perverztől eltekintve) sem szeretik az olyan lányokat, mint a falusi rádió - elöl deszka hátul deszka oszt nem lehet rajta fogni semmit.

Sőt bőven akadnak akik párnázottab idomokra buknak - de titkolják :-)

Végül méginkább fordítva működik a dolog - az ember fia megszeret valakit - akkor úgy fog tetszeni neki amilyen.

És a normális testsúly környékén akár plusz akár mínusz nem fog normális fiút akadályozni benne.

2011. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de nem pali végett szeretnék fogyni :D

Saját magam miatt, hogy nagyobb legyen az önbizalmam, jobban tetszek MAGAMNAK:)

Egyébként 165 cm és 57,5 kg vagyok.

A csipőmről és combomról kéne lefaragni, a hasamat meg popsimat formásitani:)

2011. aug. 12. 16:42
 6/7 melcsiboszi ***** válasza:
Ilyen magassághoz ez nagyon kevés súlyfelesleg, szóval ha tényleg elkezdesz mozogni, és figyelsz, hogy mit és mennyit eszel, nagyon hamar csini leszel! :) Sok sikert! :)
2011. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Tudom, hogy nem sok a súlyfelesleg, jobban inkább formásodni, feszesedni szeretnék.
2011. aug. 13. 08:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!