Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az emberek többsége a fogyást,...

Az emberek többsége a fogyást, miért csak az evéssel próbálja elérni, miért nem kel ki a fotelből hogy mozogjon?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben evéssel sem próbálják, csak nem evéssel. Utána meg bezabálnak mindent, és csodálkoznak, hogy tovább híznak.
2010. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb ember kényelmes és csodát vár, vagy idejük sincs, vagy túl fáradtak. Bár az idő... kérdéses, mindenkinek arra van ideje, amire szakit.
2010. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az egészséges táplálkozás is fontos, mint a rendszeres testmozgás. Ezzel a kettővel lehet eredményt ekérni.
2010. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emberek 99,9%-ának gőze nincs róla, hogyan kéne táplálkoznia... Egyébként meg a kaján múlik szinte minden. Hiába mozogsz mindennap 1-2 órát, és égetsz el mondjuk 500-1000kcal-t, ha mellette sz@rul táplálkozol. Ennyi kcal-t megenni 10 perc, ledolgozni meg kőkemény 1-2 óra... Szóval a kaja az alapja mindennek.
2010. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az utolsó hozzászólónak:én eléggé nem foglalkozom a táplálkozással és vékony,sportos testalkatú vagyok most épp hízni szeretnék és nagy nehezen sikerült 5 kg-t felszednem és most vagyok 196cm és 90 kg zabálok és normálisan edzek és futok.ha érdekel leírom egy napom hogy mit eszek szerintem lefordulsz a székről:)
2010. márc. 26. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!