Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Tiltott" ételekkel igenis...

"Tiltott" ételekkel igenis lehet fogyni, miért nem próbálja ki más is?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt volt egy pár plusz kiló rajtam és úgy potyogtak le rólam,hogy naponta 2-3 órát úsztam ÉS a következő "diétám" volt:

-bőséges,gazdag reggeli(tonhal,tojás,virsli,joghurt,palacsinta)

-16 vagy 17 órási ebéd,ami lehetett bármi,nekem ezek voltak:pizza,spagetti sajttal vagy más főétel+1 koktél

-a vacsora mindig valami könnyű:fagyi,eper,joghurt vagy bor volt


Igy nemcsak,hogy lefogytam,de még izomból sem vesztettem!Jah,és lány vagyok

Ehez mit szóltok ?


2010. júl. 26. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Semmit.
2010. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer lehet kipróbálom.
2010. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
ha az ember sokat mozog ehet bármit. napi 3óra intenzív mozgással mindenki fogyna. de szerinted akik itt kérdeznek mennyit mozognak?
2010. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Azt, hogy végre egy normális, tudatos csaj! Aki tudja, hogy koplalással nem lehet elérni semmit!(hosszútávon)

Becsülöm az ilyen embereket!És gratulálok!:)

2010. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Én ugyanígy csinálom, csak még piálok is. És én is fogyok. Na, mit szóltok ehhez?
2010. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is pontosan ez a módszer vált be:D
2010. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Azt hogy szar. Lehet hogy fogytál tőle, de semmi tápláló, egészséges kaját nem ettél. Sem zöldséget, sem gyümölcsöt, sem teljes kiőrlésű gabonát. Ezeket a dolgokat nem azért kell enni, mert csak így lehet fogyni, hanem azért, mert egészségesek. Amit csinálsz, az nem egészséges, hiszen semmi olyat nem eszel szinte, amire a szervezetednek valóban szüksége lenne. Hol maradnak a vitaminok, ásványi anyagok? Így hosszú távon ez éppen olyan rossz, mint ha koplalnál. És az, hogy a reggeli és az ebéd között ilyen sok idő telik el, szintén nem egészséges. A kései nehéz kaják pedig elég rendesen megterhelik az emésztést. Ez az én véleményem.


19/l

2010. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

én az alábbi "módszerrel" fogytam 6 kilót az 57 kg-ból 3 hét alatt: reggeli délben: 1 szendvics, ebéd 5-kor: 1 tál, ami van, vacsora: chips, esetleg egy kis pizza, 1 üveg pezsgő, fél üveg vodka, koktélok + hajnalig tartó buli...

hát igen... kicsit meg voltam zuhanva egy szakítás után, de mindenesetre arra jó volt, hogy fogyjak, bár nem is akartam.

2010. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Én is eszek mindent minden időben!


Viszont reggel ötkor egy óra úszással kezdem a napjaimat,azon kívül heti minimum kétszer Thai-box edzésre járok...


Nincs feleslegem....ház ez egy csoda,ugye?

2010. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert az itt lévők nagy részének egyszerűbb, ha sanyargatja magát, mint, hogy elmenjek, és mozogjon egy kicsit... Mert lusták.
2010. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!