Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Tiltott" ételekkel igenis...

"Tiltott" ételekkel igenis lehet fogyni, miért nem próbálja ki más is?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt volt egy pár plusz kiló rajtam és úgy potyogtak le rólam,hogy naponta 2-3 órát úsztam ÉS a következő "diétám" volt:

-bőséges,gazdag reggeli(tonhal,tojás,virsli,joghurt,palacsinta)

-16 vagy 17 órási ebéd,ami lehetett bármi,nekem ezek voltak:pizza,spagetti sajttal vagy más főétel+1 koktél

-a vacsora mindig valami könnyű:fagyi,eper,joghurt vagy bor volt


Igy nemcsak,hogy lefogytam,de még izomból sem vesztettem!Jah,és lány vagyok

Ehez mit szóltok ?


2010. júl. 26. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%

Kb. annyit, hogy ha én napi 2-3 órát úsznék, már vagy a munkahelyemről rúgtak volna ki, vagy a férjem hagyott volna el, vagy csak napi 3 órát aludnék (ez nem a délutáni szunyókálás lenne, hanem éjszakai).

Ezt nem mindenki teheti meg.


A másik meg... lehet hencegni, de nem érdemes, az ilyen összetételű és minőségű kaja nemcsak a kövér embereket betegíti meg, hanem a soványakat is, csak nem 5 éven belül, hanem hosszabb távon.

2010. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 timido ***** válasza:

én is iylesmi vagyok. libetepertőkrémes kenyért eszek ( vastagon kenve ) kakaóscsiga, zsemlehegyek, csokik.

egyedül azt tartom be, hogy 6 után nemeszek.

de a mai vacsim pl 2 szelet libatepertőkrémes kenyér volt, és 5 szelet vajas mézes kenyér.

és fogyok.

naponta 1-2 órát szobabiciklizek, hetente 3-4 szer alakformálok, hetente háromszor eljárok futni, és naponta 2 órát sétálok.

ennyi. régebben énis sanyargattam magam, meg követtem a hülye diltákat, hogy csirkemell, meg ez meg az... egyszerűen meguntam, és áttértem erre. és érdekes, de fogyok. :)

2010. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez a módszer a legjob szerintem.Édesanyám is így fogyott 20 kg-ot.Amúgy gratulálok :)
2010. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!