Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinted milyen a mai étrende...

Szerinted milyen a mai étrendem? Kérlek adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés

A mai nap a következőket ettem:


Reggeli (9-kor) egy jogobellás joghurt (100Kcal)... sajna csak ennyi fért bele az időmben.

Ebéd (13-kor): Savanyú krumplileves buggyantott tojással (1 tál)... ezt sajnos nem tudom, hogy hány kcal volt, de anyum a mindmegette.hu weboldalról szedte a receptet. Utána egy csirkesaláta jött amit szintén anyum csinált, szóval nem ilyen gyors büfés volt. Volt benne csirkemell belevágva, saláta, paradicsom, kalifornia paprika, lila hagyma. Fogalmam sincs, hogy ez így összesen hány kalória. Na most.. az baj, hogy e mellé még tettem egy sült csirkecombot? Valahol azt írják, hogy a sült csirkecomb csak 90 kcal, valahol meg 170-et jelölnek meg.


16 kor ettem még egy kis tál csirkesalátát, de e mellé már nem raktam sült csirkét.


18 körül vacsira szerintem joghurt lesz.


Ez így jó volt, vagy nem? Túl sok? Esetleg kevés? Habár azt nem hinném, mert tele vagyok. Mindennap sportolok 1 órát. Ha mondjuk ez így összesen kb 1700 Kalória az ugye nem gond? Mert az orvoslexikon szerint a testsúlyom csökkentéséhez napi 2388.56 kalóriát kell fogyasztanom. Az számít, hogy ezt a napi 2388 kalóriát "miből" tesszük ki? Szal ha én mondjuk chipsekből meg csokikból tenném ki az ugyanolyan lenne, mintha mondjuk salátákból tenném ki? Még 3 kilót szeretnék leadni.


2010. szept. 16. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

jóó

egyáltalán nem sok

de vmi gyümölcsöd is iktass be sztem majd holnaptól

joghurt+alma

avgy tízóraira vmi gyümöfélét

de sztem tökéletes

2010. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú ennek örülök. Igen, azt elfelejtettem megírni, hogy ma már egy zöld almát is ettem, szóval volt egy kis gyümi is. :) Köszi!
2010. szept. 16. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!