Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok volt ez mára? Kb. hány...

Sok volt ez mára? Kb. hány kalória lehetett?

Figyelt kérdés

(Napszakot nem írok):

- 4-6db mini pogácsa (kb. 4cm átmérő 2cm magasság)

- 3 tányér lencsefőzelék (kb. 0,5L)

- 3 kifli husoskolbásszal(10cm) meg fél erőspaprikával

- egy zacskó ropi (45g 200kcal)

- fél liter üdítő (kb. 200 kcal)

Sok volt ez mára, vagy kevés? :) Meg tudnátok mondani a kalóriákat kb?


2010. szept. 15. 21:37
1 2
 11/14 anonim válasza:

"műanyag méreggel teli fos"


Ja a rohadt kolbász műanyag szar föleg a jó kis házi kolbász. :P Azért kivánom mindenkinek hogy soha rosszabbat ne kelljen egyen, és akkor ez már egy szép világ volna.


Am. egészséges étellek 80% != finom ételek, és állítom hogy azzok se szertik akik ezzeket eszik csak már megszokták a szart és a jót nem tudják értékelni.


Jó kis disznó sajt, kolbász, szallona, paprikával paradicsommal uborkával. Állítom hogy nem sokkal egészségtelenebb mint a sok "egészséges" étel, ellenben milliószor finommabb.

2010. szept. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó, én a különböző csipszekre, szénsavas üdítőkre, szanaszét cukrozott meg ízesített fosra értettem a műanyagot, nyilván nem a kolbászra!


Én imádom a zöldséget, gyümölcsöt, viszont a disznósajtot is és kolbászt is, és sokszor ezek is beleférnek az étrendembe, és bőven elférnek egy egészséges mozgással teli életben. Én így is fogytam, és azóta is tartom a súlyomat, pedig ettem ilyeneket is.


Hatalmas tévedés, hogy az egészséges étkezés kimerül az ízetlen-szagtalan salátarágcsálásban meg fűrészpor ízű kekszek nyammogásában. Lehet enni minden finomságot, csak egy fokkal egészségesebb összetevőkből és a szervezeted valódi igénye szerint.

2010. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én konkrétan utálom a pacalt, szalonnát, disznósajtot, kolbászt, hurkát, meg minden ilyen nehéz kaját. Megfekszi a gyomrom, kiver a víz, minden bajom van tőlük. És az ízük sem ízlik... Ez van. Bár hozzátenném, csirkén, pulykán, borjún, halon, meg még ezerféle egészséges kaján tök jól elvagyok.

Az legegészségtelenebbek egyébként nem a szalonna és hasonlók, hanem a finomított cukros dolgok, amik összecseszik az inzulinháztartásodat, és minden zacskós, előrecsomagolt dolog. Mindig az az egészséges, ami friss. Fáról, földből, ólból, ketrecből stb. :)Ami csomagolva van az már gáz :)

2010. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hát igen..ez egy napra kicsit tömény adag....azt tudnod kell,h nem csak a kalóriák számítanak...sőt....figyelgesd inkább a termékek zsír illetve cukortartalmát...főleg a telített és telítetlen zsírokat...a kcal magában nem hízla mivel ez az energiát adja....ha emellet sportolsz...félsiker:):)
2010. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!