Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hány kalória lehetett...

Ez hány kalória lehetett szerintetek?

Figyelt kérdés

Reggel: barackos danone + jóreggelt szelet(4db)

Ebéd: enyhén vajas zsömle, két szelet baromfi sonka, fél paradicsom

Vacsi: korpovit keksz


+ napközbe 1 müzli szelet



Nem fogyózom vagy ilyesmi, meg szoktam rendesen enni, csak a mai napon így jött ki a lépés...


2011. aug. 9. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
850-900 kcal lehetett.
2011. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyél többet
2011. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

többet szoktam nyugi:)

csak a mai napom sikerült ilyen bénán xD és gondoltam megkérdezem hány kalória volt ez

2011. aug. 9. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy kevés és nem is jó, de gondolom ezt vágod.

Az "enyhén vajas zsömlén" és a "fél paradicsomon" kívül mindegyikre rá van írva, mennyi a kalóriatartalma, kukázd ki a csomagolásukat vagy termékinfót halássz a google-ön, a két bizonytalan tételnél meg megbecsülöd úgy grammban kb. mennyi lehetett, és megnézed egy kalóriatáblázatban. Ennél többet itt egy válaszadó se tud tenni, pláne, hogy nem láttuk mekkora paradicsom feléről volt szó, nem mi vajaztuk a zsömlét és nem tudjuk, mennyi volt az a "Vacsi: korpovit keksz". Egy darab? Nyolc darab? Egy egész csomag? Nem mindegy, mi meg nem vagyunk gondolatolvasók.


Ha komolyabban érdekelnek a kalóriák, komolyan állj hozzá a számolásukhoz (= magadnak kiszámolod, amit kell, azt leméricskéled, nem pedig kiírod a gyk-ra és várod, hogy más babráljon kalkulációkkal és próbálja megbecsülni az adagjaidat). Ha igazából nem akarsz tökölni a kalóriákkal, akkor meg nem mindegy?

2011. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, nem azt kértem h mondjátok meg h én ma 954,257 kalóriát fogyasztottam el... Egy becsült értéket kértem, ahogy azt az első válaszoló is tette. :)


annyira am nem érdekel h én a szemétben turkáljak a zacsi után, vagy lemérjem a paradicsom kerületét... csak kíváncsi voltam, ez minden :D

2011. aug. 9. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Danone ~ 100 kcal

Jóreggellt szelet ~ 250

Zsömle ~ 150

Vaj ~ 30

Sonka ~ 40

Paradicsom ~ 10

Korpovit-2 db ~ 30 kcal

Müzli szelet ~70-150 kcal


680-760 körül volt ez :)

2011. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úúúúúú hogy milyen aranyos vagy :D:D:D köszöntem szépen!!!
2011. aug. 10. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!