Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória lehetett ez?

Hány kalória lehetett ez?

Figyelt kérdés

Reggeli:1 szelet píritós,fehér kenyérből,vaj,pulykasonka,paprika,3 dl tejeskávé(4,5 % tej,cukor nélkül).

Ebéd:fél pizza(házi készítésű,szósz,paprika,paradicsom,sonka,sajt)

Du. ettem még egy rántottát 1 egész tojásból,meg 1 fehérjéből,paprikával,paradicsommal,meg ittam egy bögre kakaót.

Most ettem egy szelet rozskenyeres szendvicset,paprikás szalámival,paprikával.


Tudom hogy nem fogyókúrás kaja,nem is az érdekel,hanem az,hogy hány kcal lehetett:)


2011. júl. 22. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem 1100 körül.
2011. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak?Én olyan 2000-re tippellek,és szerintem elég sok volt,de most pont lazább napokat tartok:)
2011. júl. 22. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggel: piritós: 80-90 kcal(mérettől függ) vaj: 60 kcal mennyiségtől függ sonka: 30 kcal paprika: 10 kcal kávé: attól függ mennyi a tej benne, 1 dl tej 60 kcal körül van. -> 250 kcal

Ebéd: függ a pizza vastagságától, sajt + feltétmennyiségtől. Amit tesóm szokott enni mirelit pizza (vékony a tésztája nagyon!) az 900 kcal-os. szal ha eszerint nézem kb 450-500 kcal lehetett a tied.

Dél.u.: 1 tojás = 70 kcal. Fehérje: 20 kcal. Paprika + paradicsom: 20 kcal Kakaó: cukor plusz tej is van benne... 1 dl tejből készült sztem 80 kcal lehet, ha 2 dl pohárból iszol akkor kb. 160 kcal

Rozskenyér: 80-90 kcal, paprika: 10 kcal, szalámi: 40 kcal

-----

össz: 1150 a nagyon max, de függ mekkora volt a piritós, mennyi a vaj, vagy a tej, mert ehetek én egy 5 cm széles piritóst is meg egy 10 cm széleset is. kenhetek egy késhegynyi vajat a kenyérre meg egy fél csomagnyit is (mint apu csinálja xD)

2011. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah lehagytam: a rántottához kell olaj az plusz 90 kcal (1 ek olaj 90 kcal)
2011. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!