Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bezabáltam éjszakára, hízni...

Bezabáltam éjszakára, hízni fogok?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy hétben ettem mindent, minden nap. Főleg nasst. Ma már nem nassoltam, enni sem nagyon volt időm. Visszahízok, ha most megettem egy zsemlét és egy szelet kenyeret pár szelet téliszalámival, meg margarinnal? Nem szeretnék hízni egy dekát sem.
2010. szept. 14. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
ha nem akarsz hízni, akkor ne zabálj, ennyi
2010. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mint az állat
2010. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bizony most egy zsemlétől meg egy kenyértől több kilóval nehezebb lettél....fizikai képtelenség


egyébként ha nassolsz meg mindent eszel és egy napig nem eszel semmit attól ugyanannyi marad a súlyod sőt ha egy hétig nem eszel egy falatot se akkor is ugyananyni zsírod marad ugyohgy at se csináld, jobban jársz ha inkább nassolsz tovább abból kisebb baj van

2010. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne ilyesmit egyél éjjelre. inkább tojásfehérjét, husit salival, vagy ilyál egy nagy pohár tejet. ^^ [szerintem]
2010. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ehetsz amennyit akarsz, ha mellette sportolsz.


en pl futok, meg melozok, meg degeszre eszem magam mindig es 1 dekat nem hizok. tartom a 80kilom. mondjuk ferfi vagyok.

2010. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy akinek unalmában, jókedvében és rosszkedvében is egyből az evés jut eszébe, az általában kocamalac.

Aki meg csak akkor eszik amikor valóban éhes, tehát nem kedvtelésből eszik, az általában vékony ember :)

2010. szept. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem,nem attól fogsz hízni,hogy ha egyszer-egyszer bezabálsz,hanem attól,hogy ha rendszeresen így teszel!
2010. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tegnapi egy zsemlétől nem. De ha összesen nézem, amit írtál, igen. Ha előtte koplalva fogytál, akkor még többet is, mint amit leadtál. Ez van.
2010. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha az elmúlt egy hétben minden nap sokkal többet ettél és nassoltál akkor 1 kiló simán felugorhatott. egyszeri bezabálástól még nem hízik az ember, de nálad ahogy írtad ez már egy hete ment. szóval ne csodálkozz.
2010. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!