Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is letudok fogyni?

Így is letudok fogyni?

Figyelt kérdés

Olyan 10 kg-tól szeretnek megszabadulni. 175 cm 70 kg 30 éves nő vagyok. Szültem is már, azóta ingadozik a súlyom, tavalyelőtt pl 58 kg voltam, 40 hetes terhesen meg 95 😅

Az igazság az, hogy mindenevő vagyok, nem vagyok válogatós, es nincs olyan étel amit ne ennék meg. Tehát nincs bajom a zöldsegekkel es az egeszsegesebb ételekkel sem. Viszont édesszájú vagyok nagyon. Gondoltam rá, hogy elhagyom a cukrot teljesen... mivel helyettesíthetném (gyümölcsön kivul)? Illetve kevesebb szénhidrátot viszek be, kb semmit... ezeken kívül sok zoldseg, napi 5 etkezes, es csak vizet iszom. Viszont ebedre nem szeretnek csak csirkén élni, ugy gondoltam hogy bármit ebédelek, a lényeg, hogy kisebb adagot. Szerintetek ezekkel a dolgokkal es egy kis testmozgassal sikerulhet lefogynom?


2022. márc. 28. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kb semmi szénhidrát baromság, cukrot nem kell elhagyni, kis testmozgás meg elég megfoghatatlan.

Rendes étrend kéne, kalóradeficittel amit betartasz, akkor bármit ehetsz azon belül.

2022. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem is kell csirkén élni, teljesen jó a megszokott étkezésed kisebb adagban, esetleg annyi változtatással, hogy a köreteket kiegészíted zöldséggel, vagy kisebb kalória tartalmút, választasz. Pld. krumplipürébe lehet karfiolt, zellert keverni. Kevesebb rízst tálalsz, eszel mellé salátát.

Egy főzelék, tartalmas leves, ha nem kenyérrel, tésztával eszed tökéletes fogyókúrás étel.

Én személy szerint a cukor elhagyását sem értem, bár nem vagyok édesszájú, és eleve 1 kg cukor egy évig is elég.. Ha nem iszol üdítőket már beljebb vagy, teát/kávét lehet édesítővel is inni, de napi 2 kávé 2 kiskanál cukorral még bőven belefér. Ehetsz zabkását, túrót némi étcsokoládé, vagy fahéj, kókusz chips bár nem édesek, de némi édesítővel kiegészítve megadhatják a vágyott élményt.

2022. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a kalóriakeretbe belefér, ehetsz cukrot is, nyilván üres kalória, ezért érdemes csökkenteni. De ha fogyni akarsz, akkor kalória deficit kell. Egészséges kajákkal is lehet hízni, a diétásnak mondott kaják nagyrészétől meg ugyanúgy hízol, ha kalória többletben vagy vele.
2022. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mit eszel. Ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elégeszt akkor fogyni fogsz ha meg többet akkor hízni. Semmivel sem bonyolultabb.
2022. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!