Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az izomépítés jó módszer a...

Az izomépítés jó módszer a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18eves vagyok, idáig 25kg-tol szabadultam meg, most vagyok 108-110 kg korul. Az utóbbi egy hétben neki álltam, kardiozni, heti 3-4et akartam beiktatni, viszont láttam, hogy ez egyàltalán nem vezet semmi jóra mivel előjön a "skinny-fat" dolog. Így arra gondoltam, hogy mivel sajnos a legközelebbi edző terem majdnem egy órára van innen, így neki állnék itthoni izomepito gyakorlatokat végezni, esetleg valami tanácsotok/tapasztalatotok van ezzel kapcsolatosan?

Valahogy igy nézne ki: Heti 3db izomepito feladat(30perces) illetve 2-3db kardió (15-20perces)

Elore is koszonom mindenkinek!


2022. jan. 24. 14:10
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
18-as, neked pedig nagyon szepen koszonom!
2022. jan. 25. 11:55
 22/22 anonim ***** válasza:
50%

Roviden:

Etkezes 80%

Edzes 20%

Kardiot mar irtak hogy a pulzus szám miatt nem a legjobb. Ezert aerobot valasz. Amikor a pulzus szamod nem lepi at azt a szintet hogy ne tudj egy mondatot vegig mondani szusszanas nelkul. Ez lehet gyors seta.


Sulyzos edzes es aerob! Kesz!

Gyors seta minel tobbet, elotte l karnintint vegyel be!


Sulyzos edzes itana feherje.


Es ne ehezz! Tisztan etkezz! Sok sok zoldseg ! Grill zoldseg tol kezdve magyon sok jo recept van mar neten ami nagyon finom es nem nyultap. Es rengeteg viz.

Nez utana mi serkenti az anyag cserét stb

2022. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!