Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap elöt semmit nem ettem....

Tegnap elöt semmit nem ettem. Tegnap 5db karfiolt.Ma meg 2almát. Ezt meddig csinálhatom ? Igazábol nemis érzem már hogy éhes vagyok e vagy nem.. A suliba sem érzem hogy szédülnék. Fogytam mondta anya de azt mondtam sokat szaladgálok a suliba ami igaz

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 00:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod hogy ha most tegyük fel lefogysz 3 kilót, de újra enni kezdesz, kicsit is normálisan akkor minimum 6 kiló jön vissza?
2021. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!