Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó egy napra? (nem...

Ez így jó egy napra? (nem fogyókúrához) hány kcal lehet?

Figyelt kérdés

reggelire: ey csomag babapiskóta

ebédre:egy tál zöldbabfőzelék egy szelet fasírttal és egy (100 kcal-os)fagyi

vacsorára: 1 nektarin


2010. aug. 26. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is fogyókúrához nézzük,akkoris sz*r,bocsi.

A babapiskóta tele van cukorral.De hol marad a szénhidrát(a babapiskótában nem sok van) a teljes kiörlésű kenyér,a fehérje,a zöldség!?Inkább egyél 1 szendvicset tk.kenyérből,de jó a sima is,vajjal,csirkemell sonkával,paprikával,paradicsommal,uborkával.

Ebédre a zöldbabfőzelék jó,a fasírt is,de a fagyi helyett ehettél volna inkább vmilyen gyümölcsöt.

Vacsira kevés a nektarin,ráadásul a gyümölcsöket emészti meg legnehezebben a gyomor,ezért azt csak délután 6-ig érdemes enni.Na de hol marad a tízórai,uzsonna?Napi 5x kéne enni.

De egyébként annyira nem volt rossz,és ne vedd bántásként amit írtam:)

2010. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés, főleg a reggeli. Reggel egyél szendvicset, zöldséggel vagy tojást... Ebédre is lehetne még valami könnyű leves.
2010. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez elég hülye étrend. Az ebéd jó, a vacsora fogyókúrának is kevés, de reggelire egy egész csomag babapiskóta, az 15-20 deka, csupa fehér liszt meg cukor, valami tartalmasabb szénhidrátot is választhatnál, és fehérjét se ártana reggelire, meg valami zöldséget. Összességében mindez valamivel kevesebb kalória, mint a szükségleted, szerintem olyan 1500, de nem tudatos táplálkozás.
2010. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fúj...

Ettől max. megbetegedni lehet.

2010. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!