Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan győzitek le az éhséget?

Hogyan győzitek le az éhséget?

Figyelt kérdés
Sokat kell fogynom ,több mint 20 kilót !
2010. aug. 15. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél gyümölcsöt vagy - lehetöleg nyers - zöldséget, igyál sok vizet vagy édesitetlen teát.
2010. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Az előzőekkel egyetértve azt tenném hozzá, hogy pl. a puffasztott búza, rizs ilyesmi alig tartalmaz energiát, de a szükséges rostokat, egyéb anyagokat igen és feltölti a gyomrot, ezzel is csökken az éhség.

Nekem pl. néhány szem mazsola is eltünteti az éhséget, de alapvetően a gyümölcsöket javaslom.

2010. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Zsírbevitelt csökkenteni, a cukorbevitelt, ami az éhségérzetért felel, NEM megvonni, és sokat mozogni.

20 kilót amúgy kb 1 év alatt fogyhatsz úgy, hogy a szervezetedet nem barmolod szét.

2010. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom és nem akarok divatdiétákkal fogyni !

Milyen sportot javasoltok ?

2010. aug. 15. 09:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer úgy győztem le az éhséget, hogy olyan barackot ettem amin ilyen szösz volt, de lemostam, aztán később derült ki, hogy penész volt, és napokig nem volt étvágyam.
2010. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyél soksok gyümölcsöt meg zöldséget, nagyon finomak! Salátákat öntet nélkül egyél. Én a mexikói salátát imádom pl, az nagyon finom mindenképpen, simán elélnék csak mexikóival:] Jah és én nem vagyok annyira éhes, hogyha sok vizet/teát iszom. Állítólag az almaecet is csökkenti az éhségérzetet (1 ek. almaecet + 1 pohár víz). :)
2010. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha éhes vagy egyél!


hány kg vagy? milyen magas? hány éves? mit sportolsz? és mit, mikor és mennyit eszel?

2010. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!