Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány nap után nem érzek már...

Hány nap után nem érzek már éhséget ha nem eszem?

Figyelt kérdés
Csak a kérdésemre válaszoljatok, ne oktassatok ki kérlek titeket, tudom, hogy dupláját visszahízom..de erre kíváncsi vagyok..:]
2011. febr. 7. 20:40
 1/7 anonim válasza:
71%
Szerintem olyan nincs. Tudtommal 10napig vagyunk el étlen aztán meghalunk. De ha sokat iszol az elűzi az éhséget egy darabig.
2011. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az, aki kövérebb, és így ami felhalmozódott zsír a testében azt felhasználva meddig lehet kibirni? vagy azt is ugyanannyi ideig??
2011. febr. 7. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyanannyi ideig, mert lehet h a zsírraktár kicsit tovább látja el energiával, de attól még ugyanúgy üres lesz a gyomra, és éhes lesz...
2011. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor az anorexiások mért nem hallnak meg pár héten belül??
2011. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amúgy pár nap mire összeszűkül a gyomrod és akkor már jobb szerintem te erre gondoltál.. (:
2011. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, arra gondoltam...muszálj lenne leadnom elég sok fölösleget, de így jobban bírom mintha ennék..
2011. febr. 8. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
azt hiszem, tudom, mire gondolsz... én azt tapasztaltam, hogy ha nem eszem reggel, úgy indulok el, akkor nem esik le olyan gyorsan a cukrom, mintha reggeliztem volna. és nem kívánom a kaját a nap folyamán. régebben csináltam ezt, de elég nagy butaság. gyomorkorgós éhséget tényleg ritkán éreztem abban az időben. viszont állandóan szédelegtem, mert a vérnyomásomnak elég rendesen betett a kis ökörségem. tanulj az én hibámból, és fogadd meg a tanácsom: változtass az étrendeden, de ne koplalj! egyél több fehérjét [mert eltelít és energiát ad], miközben a szénhidrátokat kerülöd. egy szelet hússal, vagy tejtermékekkel, tojással sokkal jobban lehet lakni, mint egy tányér tésztával, egy szelet kenyérrel, vagy édességekkel. figyelj oda, és vigyázz magadra! ha fogyókúrába szeretnél kezdeni, olvass utána, tájékozódj, mielőtt kárt tennél magadban!
2011. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!