Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni?...

Miért nem tudok fogyni? Létezik h valaki képtelen rá?

Figyelt kérdés

1 hónapja fogyózok, max 1000 kcalt eszek, nem eszek kenyeret, sok zöldség, stb stb..

Járok minden nap 1 órát biciklizni.

És semmit nem fogytam... Még azt se mondhatnám hogy csak a mérleg mutat ugyanannyit, amúgy formásodtam, mert belenézek a tükörbe és látom h nem.. Mit tegyek? Ennél kevesebbet már nem akarok enni.

(Azért nem írom le hogy hány kg vagyok, mert úgyis azt mondanátok h ne fogyózzak)

16/L


2010. aug. 13. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Válaszom nem változott: adataid alapján pont jó vagy. Azért nem fogysz, mert nem kell. Az optimális testsúly nem "nekem tetszik-nem tetszik" kérdése. De a te bajod és a te egészséged megy rá.
2010. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia


Lehet, hogy nem is zsír van rajtad, csak rossz a tested eloszlása. Szoktak ilyen ötvenkilós véznák is belinkelni képeket, és hiába vékonyak, annyira rossz a testük eloszlása, hogy úgy néznek ki, mintha lenne rajtuk felesleg.

Egy fej nélküli képet betehetnél, mert lehet, hogy az izmosodás miatt maradt meg a vastagságod és a súlyod is.

2010. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A másik lehetőség az, hogy neked a napi kalóriaszükségleted olyan 2400 kalória körül van, de amit te naponta beviszel, az ennél több mint 1200 kalóriával kevesebb (ami kritikus határ), és a szervezeted bepánikolt, és ezért nem hajlandó fogyni, hanem raktározásra állt be.

Ezért fontos, hogy pontosan kiszámítsuk a kalóriaszükségletünket, és kb. 500-600 kalóriával vigyünk be kevesebbet, mert ha NAGYON KEVESET VISZÜNK BE, AKKOR A SZERVEZETÜNK NEM LESZ HAJLANDÓ FOGYNI, HANEM NEKIÁLL RAKTÁROZNI!!! Ésszel kell, mert eszetlenül többet ártunk, mintha neki se állnánk a diétának.

2010. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szóval egyek többet? Vagy mozogjak többet?
2010. aug. 14. 21:04
 15/15 anonim ***** válasza:

Itt egy kalkulátor:

[link]

Ez kiszámolja a személyre szabott kalóriaszükségletedet.

A font mértékegységet váltsd át kilóra (ott, hogy mennyit akarsz fogyni hetente), és kiírja majd, hogy ezért a célért naponta mennyi kalóriát kell bevinned. Ne nagyon legyen kevesebb, a végén pirossal le is írja, amire figyelni kell, azt is olvasd el. A mozgás maradhat ennyi, a diéta és a megfelelő tápanyagbevitel a legfontosabb.

2010. aug. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!