Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni?...

Miért nem tudok fogyni? Létezik h valaki képtelen rá?

Figyelt kérdés

1 hónapja fogyózok, max 1000 kcalt eszek, nem eszek kenyeret, sok zöldség, stb stb..

Járok minden nap 1 órát biciklizni.

És semmit nem fogytam... Még azt se mondhatnám hogy csak a mérleg mutat ugyanannyit, amúgy formásodtam, mert belenézek a tükörbe és látom h nem.. Mit tegyek? Ennél kevesebbet már nem akarok enni.

(Azért nem írom le hogy hány kg vagyok, mert úgyis azt mondanátok h ne fogyózzak)

16/L


2010. aug. 13. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fogysz, mert drasztikusan lecsökkentetted a kalória beviteled és belassult az anyagcseréd. Adaptálódtál ehhez a szélsőséges életmódhoz és most már ez is elég a létfentartáshoz. Azt esetleg, ami a lényeg, leírnád, hogy miből áll egy napod? A minőség is fontos nem csak a mennyiség.
2010. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha anorexiás vagy, akkor abból már nehéz fogyni.
2010. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Saját magad megválaszoltad a kérdésedet: azért nem fogysz, mert a szervezeted okosabb, mint te magad. Ha nincs rá szükséged, nem fogsz fogyni, mert fogyással magadat életveszélybe sodornád. Minden magassághoz van egy optimális súlytartomány. Annál nem szabad lejjebb menni, mert ha azt hiszed, hogy esztétikus,akkor nagyon tévedsz - ronda, ijesztő és szánalmas. Egészségi szempontból meg veszélyes. a családod, gondolom, élve szeretne téged, és nem a kórházban látogatni. Egyébként a termékenységedet is veszélyezteted. Szóval tessék normálisan enni!
2010. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem véletlen, hogy a férfiaknak is a "bögyös-faros" tetszik nem a modellek. Nem értem miért jó divatból undormányt csinálni magadból.
2010. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
48%
Szerintem az is lehet, hogy a szervezetednek nincs rá szüksége, nehéz így távolból jósolni, tudni kéne a súlyodat és a magasságodat, ha egy bizonyos testrészeddel vagy elégedetlen, akkor célirányos tornát kellene végezni. Ha valaki nem tud fogyni, még a pjzsmirigy alulműködés szokott ilyen gondot okozni.
2010. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miután a kérdező nem kövér, így szó nincs a pajzsmirigyéről.
2010. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ha azért nemírod le az adataid,mert mindenki azt mondaná,hogy nem kell fogynod,akkor nemértem,hogy miért akarsz?ezek szerint tudat alatt teis azt gondolod,hogy nem kéne...amúgy ha nincs rajtad felesleg,akkor nincs is miből fogynod,csak a szervezeted teszed tönkre így
2010. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy kövér, csak Te érzed úgy, és eztmár tudod is, nem fogsz fogyni.

Én 165/50 kg vagyok, és már nem fogytam, hiába akartam. Egyszer elértem a 47 kg-ot, akkor meg úgy néztem ki, mint a gebe. Akkor az volt a bajom. Nem is tenne jót, hidd el, tapasztalat.

2010. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nehezebb az utolsó pár kg-ot leadni:) Am meg nálam is az volt h nehezen ment az elején de aztán beindult a fogyás..nálad még később lesz mert keveset kell leadnod(ha kell:) )
2010. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jaj.. félreértettétek, közöm nincs az anorexiához, 176 cm vagyok és 70 kg, szal van mit leadnom, de páran már erre is azt mondják h nem kell a fogyókúra..

Nos, én így nem tetszem magamnak, szóval mindenképp le akarok fogyni.

2010. aug. 14. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!