Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A túlsúlyos nők miért csontsov...

A túlsúlyos nők miért csontsovanyoznak le atlagosan vekony testalkatú nőket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 10:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Mert ők tényleg "csontsoványnak" látják őket, ugyanis az ember hajlamos magához és a környezetéhez mérni a többi embert.

Nálunk az egész család kövér. Én túl vagyok 30 kiló fogyáson, jelenleg vagyok 170 centihez 65 kiló, tehát még csak kifejezetten vékony kategória sem vagyok, inkább átlagos. Ennek ellenére az egész család hüledezik rajtam, hogy én kórházba fogok kerülni, meg hogy anorexiás vagyok (több mint 1 év alatt, normális étrenddel + sporttal fogytam le, nem önsanyargatással, koplalással...), biztos vagyok vagy 45 kiló.

A testvérem már rádöbbent, hogy basszus, saját magát már annyira megszokta ducin, meg ugyebár körülöttünk mindenki kövér, hogy ezért lát túl soványnak engem. A többiek változatlanul tolják. Nekik az az átlagos testalkat, hogy valakin van 20 kiló felesleg. Ennyi.

2020. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Én ezért tornázok inkább otthon egyrészt ingyenes és nem lát senki egyébként én is duci vagyok de soha nem szóltam be senkinek aki vékony volt
2020. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%

A "normális kövérrel" ironizáltam.

A szexualitás meg végképp nem értem, hogy tartozik a testsúlyhoz.

De az tény, hogy az átlagtól jobb nők kapják az ívet. Lásd az itteni cicababázást pl.

2020. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Azert irtam bele mert az emberek könnyen ítelkeznek :) barmiben ,barki felett !

Semmi egyeb oka nem volt :)


Az,hogy más "cicababázik" őt minősíti. De nem minden köver embert !

Ezt kellene a tarsadalom ,hogy megértse elfogadja ! Egy fecske sajna nem csinál nyarat .

A köverseg ellen vagy gyógymód ,eletmódváltas ,mozgás ,de az irigységre ,rosszindulatra nem lesz .Ez mérgez sokakat súlytól ,kortól ,nemtől függetlenül.

2020. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
És csontsoványak miért dagadtoznak le teljesen normális alakú ( van melle, csípője, hátsója is) , nem anorexiás kinézetű nőket? Nagyon sok ilyet láttam a közvetlen környezetemben is.
2020. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%

Voltam valóban csontsovány, most pedig túlsúlyos vagyok. Mikor soványka voltam, a legdurvább megjegyzés annyi volt, hogy "Úristen, de pici vagy!". De ez is csak az őszinte meglepődés miatt csúszott ki a lány száján.

Kövéren pedig sose szólok be senki alkatának. Marhára nem érdekel, hogy ki hogy néz ki. Biztos van rossz tapasztalatotok, de nem hiszem, hogy a nagy átlag erre fecsérelné az idejét, hogy titeket piszkáljon.

2020. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Metionin ***** válasza:
66%
Mindenki azt látja természetesnek, amilyen ő maga, mert azt szokta meg. Hozzám képest egy 55-60 kilós nő már "túl nagy" pedig látom hogy nem kövér, nincs rajta felesleg, formás. Csak egyszerűen sokkal nagyobb nálam. Egy kövér emberhez képest lehet egy normál súlyú személy túl kicsi vagy túl vékony, hiszen magához képest nézi. Pl. apám és egész családja sovány, tökmindegy hány évesek vagy hányszor szültek, anyám és családja kövér. Mindkettőnek ez a természetes amit megszokott, anyám egész életemben csesztetett hogy gebe vagyok mert az egész testem akkora mint az ő egy lába, míg apám nem értette a gebézést, szerinte normális vagyok mert az ő környezetében a sovány alkat a megszokott. Beszólogatni viszont gáz, mindegy hogy ki mekkora.
2020. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó és a 11-es nagyon jókat ír.


Amúgy, az elhízásról szóló cikkek alatt tényleg az derül ki a hozzászólásokból, hogy az ember vagy csont és bőr, vagy van rajta 20 kiló plusz...

Mintha közte nem lenne semmi...


Keresztanyám tényleg csontváz volt, 36!!!! kiló, s nem hitte el, hogy egy felnőttnél ez nem normális.

Anyukámat (a húgát) kövérnek nevezte - 160 centihez 50 kiló, keresztanyám szerint "milyen kövér az anyu "...

2021. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
Èn fèrfikènt szoktam,kapni megjegyzèseket "izomagyú", "protein zabàló". Pedig, nem làtom magam annyira nagyon kigyúrtnak.
2022. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
27%
Ez csak simán irígysèg az elhízott, alaktalan nőktől.
2022. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!