Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással fogytatok már?...

Koplalással fogytatok már? Mennyit?

Figyelt kérdés
Én már fogytam egy pár kilot szigorú koplalással, de szeretném tudni h mennyit lehet? Nektek sikerült már? Milyen módszerrel?
2010. aug. 3. 15:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én joplalàssal màsfél honap alatt tobb mint 5kg-ot fogytam.
2010. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. aug. 3. 15:53
 13/17 anonim ***** válasza:
Másfél hónap alatt 10 kilót kb, más kérdés, hogy mennyi volt abból a zsír. Koplalni nem jó.
2010. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

8 nap-6 kiló

Szenvedtem,nem is kicsit,de megérte

2010. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

15:49-es!

Abból áll nálam a napi 4 étkezés, hogy reggelire eszem egy szelet teljeskiörlésű kenyeret, felvágottal,sajttal,valamilyen zöldséggel. +2dl 100%-os narancslé,kávé.

Tízóraira valamilyen gyümölcs megy, pl egy alma, vagy barack, bármi, esetleg joghurt.

Ebédre majdnem bármit megeszek, tészta kivételével. Még rántott hús is belefér néha.Vagy rizseshús, levesek, lecsó, főzelékek,ilyesmik. Én főzök, úgyhogy próbálok mindent egészségesebben főzni,kevés olajjal, meg ha muszáj a liszt, akkor tk.liszttel csinálom pl habarást. Meg nyilván nem egy fél kilót szedek a kajákból:)

Vacsira pl 2 tojásból rántotta, zöldséggel, vagy 2-3virsli ketchuppal, persze kenyér nélkül. Vagy saláta.

Ilyeneket eszem kb, persze mellette mozgok és így fogytam le. Nem tartok pedig vasszigort, néha kis édesség is belefér. Lényeg, hogy néha nem napiszinten. Inni meg csak vizet iszom, ugye reggel kivétel csak akkor iszok gyümilevet. Utána egész nap csak víz.

2010. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Köszi:)
2010. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
visszajött
2011. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!