Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással fogytatok már?...

Koplalással fogytatok már? Mennyit?

Figyelt kérdés
Én már fogytam egy pár kilot szigorú koplalással, de szeretném tudni h mennyit lehet? Nektek sikerült már? Milyen módszerrel?
2010. aug. 3. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyire koplalsz?
2010. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát, csak zöldteát iszok (mézzel, citrommal) ízesítés nélkül nem megy :-(
2010. aug. 3. 15:28
 3/17 anonim ***** válasza:
Fogytam koplalással, 10 kg-ot 3 éve. De ma már nem tenném, neked sem ajánlom. Inkább táplálkozz egészségesen, emellett sportolj.
2010. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30 kg-ot két évvel ezelőtt,stressz miatt nem iagázn volt étvágyam,de a közérzetem sem volt jó az éhezés miatt:(
2010. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
az biztos h a leggyorsabb fogyást a koplalással éred elde h nem egészséges az is tuti
2010. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Húha :/

Ez így nagyon nem jó, nem ajánlom!

Egyrészt azért, mert a sav ki fogja marni a gyomrod, és könnyen vezethet gyomorfekélyhez!

Másrészt meg nem viszel be a szervezetedbe kellő vitamint, és jó pár kiló után a hajad mennyisége is a felére fog csökkenni :/

2010. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem sokat, csak 8kg-t 1 hónap alatt kb. Pedig volt miből. Napi 3 joghurton éltem. Utána kicsit elkezdtem többet enni, visszajött, nagyon gyorsan még több is, mint amit leadtam.

Koplalni soha többet nem fogok. Rosszul is voltam folyton, szédültem.

Egy fél éve már máshogy álltam neki. Napi 4x eszek egészségesen, mértéket tartva. Nem vagyok éhes sosem, jól érzem magam. Sportolok mellé heti 3x-4x, jól bírom a mozgást, szeretem, koplalás mellett megmozdulni nem volt kedvem/erőm. Amit koplalással leadtam 8kg-t, az végig szenvedés volt. És nem is volt tartós, sőt. Most minusz 27kg-nál tartok, és egy napig nem szenvedtem érte:)

2010. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Szia! A koplalás legnagyobb veszélye az, hogy nem elég, hogy rossz lesz a közérzeted és gyenge, fáradt leszel, de rövid időn belül vissza is vándorol minden, ha visszatérsz a normális étkezésre. Ugye ez a jól ismert jojo effektus. Többet érsz, ha alkalmanként inkább egy-egy pár napos salaktalanitó kurát választasz, az ilyen után még fel is frissül a szervezeted, kiürülnek a méreganyagok, és még fogyhatsz is. Ez általában nem is jön vissza. Ilyenből többfélét találhatsz a neten is.

Amúgy meg a többi napra egészséges étkezés és sport.

2010. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló:

Először is gratulálok, szép teljesítmény, tényleg nagyon ügyes vagy, további kitartást! :)

Megkérdezhetem, hogy a napi 4 étkezésed miből állt?:)

2010. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én kb. 15-20 kilót, 4 éve. De azóta visszajött. :(


A módszerem az volt, hogy nem ettem.Először csak szénhidrátot nem, majd egyre kevesebbet ettem, a végén pedig már semmit. Ha anyuékkal kellett ennem, akkor pár falatot, de amúgy semmit.


Egy ideig még tartottam a súlyom, szénhidrátot utána sem ettem, de aztán visszatértem a normál kajára. És lassan a kilók is visszatértek. Szerintem ennyit, amennyit én fogytam így, nem egészséges, tiszta roncs voltam utána.

2010. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!