Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Váltás egészséges életmódra!...

Váltás egészséges életmódra! Adnátok néhány jó tanácsot?

Figyelt kérdés

Szeretnék kb.5 kilót fogyni, de leginkább fittebb és egészségesebb szeretnék lenni. Imádom a csokit, chipset, fehér kenyeret, szóval mindent amit nem kellene ennem!

De zöldségeket, gyümölcsöket is szívesen eszem. Csak a sovány húsokat eszem meg, szóval a zsíros kajákkal nincs baj. Imádom viszont a rizst, krumplit és a tésztát, amik sajnos eléggé hízlalnak.:( Szívesen eszem főzelékeket is, csak éppen egy szép szelet kenyérrel.

Kenyérből már átálltam a teljes kiőrlésűre, az édességeket és egyéb nasikat próbálom mellőzni. Mi az amiről jó ha szinte végleg lemondok, és mik azok amik beleférnek az egészséges táplálkozásba?


2010. aug. 2. 16:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Én is így voltam vele sokáig ahogy te. Hogy miért ne lehetne enni bármit bármikor? De én talán pont emiatt szoktam rá a nassolásra, elég rendesen. Ami nem normális, és ebből szerintem az a kiút, hogy egészségesebb kajákat eszem, és arra használom az evést, hogy egészségesebb legyek, és fittebb, nem arra hogy kiutat találjak az unalomból(általában unalmamban eszem ilyen szarokat)!

Nehogy azt hidd hogy most akkor nem fogok megenni egy két kocka csokit ha úgy tartja úri kedvem, csak éppen rendszerességet akarok vinni az étkezéseimbe! Semmit nem akarok végleg kihagyni, de pl. a rizst lehet helyettesíteni egészségesebb barna rizzsel akkor miért ne?

A teljes kiőrlésű kenyér pedig finom(ha nem is olyan finom mint a fehér kenyér, de szerintem ez csak szokás kérdése.

A 12éveseket meg nem kellene idekeverned mert ők még növésben vannak.

2010. aug. 2. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!