Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj, ha nem számolom a kalóriá...

Baj, ha nem számolom a kalóriákat?

Figyelt kérdés

Régen nagy kalóriakalkulátor voltam, mindent mértem kivétel nélkül, de aztán pár nappal ezelőtt rájöttem, hogy ez nem jó. Bár nagyon nyugtató, hogy tudjad pontosan mennyit eszel, ez az életmódstilus nem tartható, ha elutazol valahova vagy buliba mész vagy akármi. Mivel nem mindig van internet kéznél és nincs is idő rá sokszor. Szóval úgy döntöttem, hogy ezt abbahagyom, bár nagyon függő lettem, de inkább megszokom számolgatás nélkül.

Namostmár, elhatároztam, hogy kerülöm az édességet, a cukros löttyöket, a pékárukat, a tésztaféléket, a makarónit, spagettit, a gyorskajákat és a kenyeret, valamint a müzlit is, mert nem szeretem, és figyelek arra, hogy ne tömjem túl magam, de azért ne maradjak éhes egyetlen étkezésnél sem, mert elvégre ez nem böjt.

Szóval mit gondoltok ? Különben általában az alábbiak közül szoktam választani : hal, csirke, pulyka, máj, joghurt ( natúr ), tonhal konzerv(saját levében), túró, néha tej, gyümölcsök és persze zöldségek


2010. júl. 31. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha körübelülre saccolod őket, az is jó megoldás.
2010. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy ideig számolod később már elég pontosan meg tudod majd saccolni.
2010. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!