Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha kihagyok egy hét futást?

Baj ha kihagyok egy hét futást?

Figyelt kérdés
nem rég elkezdtem futni 2 naponta szoktam reggel futni 3-4 kmt félorát mindig növelem a futás perceket eddig 2 perc futás 1 perc séta.... 5. hétre leszeretnék egybe futni 5 km-t. de elmegyünk nyaralni és akkor enm tudnék futni és semilxen olyan mozgást amit otthon szoktam végezni.nagy baj lenne ha kihagynám vagy mit sportoljak akkor? ha pedig iskola lesz este szeretnék elmenni futni nagy változás lenne vagy semi baj nem lenne hogy váltok? köszönöm elöre is :)
2010. júl. 28. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj, az izmoknak úgyis van regenerálódási idejük. Jót tesz, ha pihennek kicsit.


Ha a nyaralás alatt ügyelsz az étkezésre, és nem ereszted el magad, akkor nem lesz probléma. Ússz sokat, ha nem olyan helyre mész, akkor túrázz, és nem lesz baj.

2010. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az előttem szóló írja.De mondjuk futni bárhol lehet.Ha akarsz.Ha ennyire aggaszt hogy kihagysz egy hetet.
2010. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2010. júl. 28. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha vízpartra mentek, akkor ússz sokat és akkor kondiba maradsz =)
2010. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!