Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha beszólnak?...

Mit tegyek, ha beszólnak? Hagyjam abba a futást?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázok, mert sok felesleg van rajtam, sokat már sikerült is leadnom, de sajnos még látványos... Járok futni sportpályára, ahol sokszor megnéznek, néha be is szólnak rosszindulatúan...

Mit tegyek?


L19


2011. aug. 10. 01:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora bunkók vannak. Ne foglalkozz velük, elég szánalmas élete lehet annak, aki csak így tud egy kis örömöt szerezni magának. Ne foglalkozz vele, nyilván rosszul esik, de nem érnek annyit, hogy emiatt abbahagyd a futást. Kitartás, előbb-utóbb látszani fog a változás, mindezt megérné feláldozni 1-2 paraszt miatt?
2011. aug. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igazad van, csak annyira rossz. :/

Egyébként járok mellette edzőterembe, ott jól érzem magam, mert nem szólnak be, sőt kedvesek, pedig ott aztán pl. sok a "tökéletes" testű férfi, itt meg a pályán lévő fiúk mégis beszólnak... Rossz, de nem fogom emiatt abbahagyni, észhez kaptam! :))

2011. aug. 10. 01:24
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerezz be egy mp3 lejátszót, és nyomasd hangosan a zenét. Ne foglalkozz ezekkel, valóban parasztok.. Esetleg ha ennyire megvisel, akkor menj másfelé futni, esetleg szabadban vagy hasonló.. Sajnálom hogy ilyen emberek vannak, de kitartás, sikerülni fog leadni a felesleget:)
2011. aug. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sivár kis életükben az az egyrtlen célpont, hogy beszólhatnak, mindegy is, hogy miért. Ha sovány lennél, akkor is találnának okot a gúnyolódásra. Ősemberek ezek, oda se figyelj a makogásukra.
2011. aug. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős.. nekem is beszólogattak régen, hogy fuss dagi, rádfér, meg ilyesmi( pedig nem volt olyan NAGYON vészes, olyan 10-12 kiló feleslegem volt). Aztán pár hónap múlva meg csorgatták rám a nyálukat. Szánalmas köcsögok.
2011. aug. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
2011. aug. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
2011. aug. 10. 02:52
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, próbálok nem tudomást venni többet róluk! :)
2011. aug. 10. 02:53
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én épp ezért nem járok futni.Mindig az edzőteremben a futógépen toltam,és arra gondoltam mennyivel jobb lenne a szabadban.De nekem is sok a feleslegem,szóval biztos viccesen nézek ki ha futok :)


Nagyon jól teszed,irigyellek hogy ki tudod őket zárni!Ne hagyd abba,sok sikert a fogyókúrádhoz!!! :)

2011. aug. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én régen nagyon sokat futottam, most már csak heti 3x egy keveset. Amikor indultam 92kg voltam, mellette elkezdtem súlyzózni. Egy két kis k*rva elkezdett röhögcsélni amikor láttak. Amikor 60re lefogytam már csak ennyit tudtak mondani: áááá... most 82kg vagyok elég jó kondiban. Most amikor elindulok futni, mindenki hangosan ELŐRE köszön pedig nekem kéne. Amikor a játszó tér mellett haladok el a gyerekek kiabálnak, hogy CSÁ GYURI! A nénik elragadóan mosolyognak rám, a bácsik meg kiabálják utánam, hogy kitartás p*csös! Az utcán lévő gyerekek ordibálnak, hogy gyorsabban, amikor meg rákapcsolok és hallom távolabbról, hogy úúú láttad milyen gyors! Hidd el megéri... ezért szeretek az utcán futni, nem lehet unatkozni. Imádom ezt, viszont nekem nem életcélom, hogy sokat fussak, ezért is vettem vissza belőle.
2011. aug. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!