Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha beszólnak?...

Mit tegyek, ha beszólnak? Hagyjam abba a futást?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázok, mert sok felesleg van rajtam, sokat már sikerült is leadnom, de sajnos még látványos... Járok futni sportpályára, ahol sokszor megnéznek, néha be is szólnak rosszindulatúan...

Mit tegyek?


L19


2011. aug. 10. 01:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Még nekem is beszóltak abba is hagytam a futást elment tőle a kedvem.. Olyanokat szóltak be hogy dagadék hogy bírod, megnéztek, meg emeld fel a nagy sonkáidat.. Pedig "csak" 15kg felesleg van rajtam. Lejárok a konditeremebe heti 4-szer és sokkal jobb a közérzetem, nem bámulnak meg segítenek..Pedig aztán ott vannak tökéletes testek. Már 5kg-tól megszabadultam.. Jöhet a többi:)) 18L
2011. aug. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
hihetetlen,milyen emberek vannak... mit dagiznak? akkor megérteném,ha valahol kajálsz v vmi,de az,hogy próbálsz tenni ellene... talán félnek,hogy a végére szebb leszel,mint ők?:D nekem is szóltak már be,onnantól kezdtem el zenét hallgatni. Aztán az már egy másik sztori,hogy a barátnőmmel futottam,mondjuk akkor már vékonyabb voltam(=több önbizalom és bátorság volt bennem)és akkor neki szóltak be... én meg lendületből leöntöttem a csajt,és utána szóltam: vonszolnád te is így a plöttyedt s*gged,és akkor pofáznál... de így... pfúj... aztán futottunk tovább :DD
2011. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 bennus válasza:
40%
Hát...szerintem akkor ne fuss hanem válazd az otthoni kondit ott max csak a háziállatod szólhat be azt meg meg fenyíted h noku kaja egy hétig :D :D
2011. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez már a világon a legnagyobb hülyeség... egy másik kérdésnél beszéltük pont azt, hogy Magyarország összlakosságának kb csak a 6%-a sportol. Már ciki fittnek lenni? Szégyen...
2011. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 bix ***** válasza:
fruttinál a pont. felénk elég gyakran lehet látni futókat kint, kertes övezet pesten, de pl engem is kiröhögtek az elején. azóta volt hogy bokasérülés miatt kimaradt egy hónap, volt aki felcsöngetett hogy minden okés? nem láttak már kint ezer éve és hiányoztam:)
2011. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bunkó emberek vannak, az igaz. A megoldás lehet: mp3 a fülben, napszemcsi a fejen (van ilyen pántizé, amivel oda lehet szorítani) Tapasztalataim szerint rendszerint nem strapálják magukat azzal, hogy olyannak szólogassanak be, aki nem hallja, és nem tudnak vele szemkontaktust létesíteni...


Lány vagyok, így szoktam kimenni az utcára, hogy ne ugassanak be az intelligens népek :S nekem bevált:)

2011. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
09:03 Hát nekem akkorse szólongassanak be mikor épp eszem! Lehet, hogy egész nap azért ettem csak salátát, hogy később ehessek 1 szelet pizzát, akkor ne szóljon be nekem senki!
2011. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fruits Punch Samurai te menny idő alatt fogytál le?
2011. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!