Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » én igy nem bírom, baj ha...

én igy nem bírom, baj ha kihagyok egykét napot?

Figyelt kérdés
Nagyon meleg van és lesz. Én igy nemtudok eljárni futni meg elv. nem is egészséges ilyen melegekbe megdolgoztatni mégjobban a szivet. Nagy gond ha mondjuk hlnap meg szerdán kihagyom a futást? Azt csütörtökön már megpróbálom. De a lépcsőzés az marad! Mondjuk most kétnapig kevesebbet eszem úgy jo? most is tökre fáj a fejem, sztem a melegtől. :SSS 14/L
2011. aug. 22. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán ebben a pár napban elmehetnél konditerembe, ahol van klíme.
2011. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha lenne rá kes.... éjjel nappal ott lennék, elhiszed? :)
2011. aug. 22. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
menj el úszni :D
2011. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy válaszd az esti órákat. én az öcsémmel elmentem fél 9 felé biciklizni csak úgy, és kimondottan jó volt :)
2011. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ha kihagyod a futást, csak az a lényeg, hogy ha már nem lesz meleg, akkor menj megint.
2011. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. menj el naplemente után futni

2. http://www.youtube.com/watch?v=ndVjwkaLGDk vagy csináld ezt és a 2. részét, nem mondom, hogy van olyan hatásos mint a futás, de a semminél sokkal több.

2011. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!