Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gond az ha 1-2 dolgot kihagyok...

Gond az ha 1-2 dolgot kihagyok a diétánál? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pl. tízórainál ír zödlséglét is. Innék helyette vizet.


Az egyik kajánál ír spárgát (pfúj), ezt kihagynám belőle, nem tennék helyette mást, csak simán kihagynám.


"Tálaláskor szórja meg friss bazsalikommal." Gondolom ez nem olyan lényeges.


Ezek miatt csökkenne a hatásfoka? Ti mit gondoltok?


2009. máj. 26. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeket mind elhagyható dolgok ,főleg ha helyette nem eszel semmit de azért próbál valamivel helyetesíteni pl másféle zöldséggel amit szeretsz és kb annyi a tápértéke....
2009. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs, h nem a kérdésre válaszolok, de ez melyik diéta? (amúgy szerintem nem baj)
2009. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Kiskegyed ápr.7-i számában volt egy kétnapos diéta. Még mielőtt leszóltok: nem akarok tartós fogyást elérni. Elégedett vagyok a súlyommal, csak kaptam kölcsön egy szép alkalmi ruhát és egy picit szorít. Nem baj, ha visszajönnek a kilók. Azért gondoltam, hogy kipróbálom ezt. Olcsóbb, mint egy új ruhát venni. :)
2009. máj. 26. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
"Kiskegyed kétnapos diéta" - bocs most szakadok!:D
2009. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy szereztem neked egy jó pillanatot. Egyébként nem tudom, hogy mi bajod van.
2009. máj. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!